Майже півмільярда євро: у Франції продають колишній замок короля Марокко

18.04.2024   16:45    630

Замок Арменвільє розташований на околиці Парижа. І його виставили на продаж за 425 мільйонів євро — суму, яку вже називають захмарною. Тож ціна робить маєток однією з найдорожчих приватних резиденцій у світі. Про це пише Le Figaro.

Величезний замок Арменвільє (Château d’Armainvilliers), являє собою вражаюче видовище. Побудований наприкінці 19 століття на фундаменті замку 12 століття, він належав банківській імперії Ротшильдів, а потім його придбав король Марокко Хасан II у 1980-х роках. Від маєтку до центру Парижа — лише 40 км.


Марокканський монарх провів низку реконструкцій і поліпшень у величезному маєтку, який може похизуватися більш ніж 100 кімнатами, 2500 квадратними метрами житлової площі, 1000 гектарами землі та приватним озером, а також багатьма іншими декадентськими особливостями. Подейкують, що в маєтку є спа-хаммам, салон краси, а також повністю обладнаний медичний і стоматологічний центр. Інтер’єр прикрашений марокканськими мозаїками, а на території є величезна стайня для 50 коней. Цікаво, але в парку навіть є секвої.Але найцікавіше перебуває під замком: це величезна мережа тунелів, кухонь, холодильних камер, складських приміщень і приміщень для персоналу, які отримали назву “метро”.Тут не тільки зберігається величезна кількість продуктів харчування, а й дає змогу власникам маєтку мінімально контактувати з персоналом.

Останні новини:  Росія хоче розмістити ядерну бомбу на орбіті: це може спровокувати світову війну, – Forbes

Син Хасана II продав нерухомість після смерті свого батька невідомому покупцеві на Близькому Сході 2008 року, і тепер вона повернулася на ринок за приголомшливу суму в 425 мільйонів євро.

Ігнас Мьювіссен, який називає себе “справжнім радником світової еліти”, який керує продажем, сказав, що маєток уособлює “багатство і велич”.

Але ще невідомо, чи зможуть потенційні покупці задовольнити астрономічну запитувану ціну після того, як французькі експерти з нерухомості назвали її “абсурдною” і різко завищеною.

Останні новини:  Польща посилює безпеку головного вузла постачання допомоги Україні

Château d’Armainvilliers з’явився на ринку через кілька тижнів після того, як у лютому те, що вважається найдорожчим маєтком в Америці, було виставлено на продаж за 295 мільйонів доларів.

Комплекс на березі моря в Неаполі, штат Флорида, побудував фінансист Джон Донах’ю для своєї сім’ї з 13 дітей і 84 онуків у 1980-х роках після того, як під час польоту на літаку він помітив незабудовану ділянку землі та заплатив за неї 1 мільйон доларів.

Останні новини:  Спікер Майк Джонсон розкритикував заборону на удари по РФ американською зброєю


expert.in.ua