Лікарі порекомендували безкоштовний засіб для досягнення довголіття

02.04.2024   16:51    1070

Малорухливий спосіб життя і неправильне харчування можуть значно скоротити тривалість життя. Дослідження лікарів показують, що прості зміни в способі життя можуть значно знизити ризик передчасної смерті.

Вчені проаналізували дані довготривалого спостереження за 44 тис. чоловіками і жінками середніх років, що жили в США, Норвегії та Швеції. Кожен з них кілька років носив трекер фізичної активності.

Останні новини:  Вчені виявили вплив одного чаю на печінку

Виявилося, що 11 хвилин вправ середньої інтенсивності в день значно скорочують ризик передчасної смерті у людей з малорухливим способом життя, наприклад сидять на одному місці по вісім – десять годин офісних працівників. Вправи середньої інтенсивності, відзначають автори дослідження, це активність, при якій збільшується частота серцевих скорочень і дихання, а людина відчуває тепло.Британські лікарі називають малорухливий спосіб життя “тихим вбивцею”. Вони звертають увагу на те, що регулярні заняття фізкультурою безкоштовні, надають швидкий ефект і, за рідкісними винятками, не вимагають спостереження лікаря.

Останні новини:  Названо 3 кращі продукти для швидкого позбавлення організму від токсинів

Основна перевага вправ – це їх здатність знижувати ризик серйозних захворювань, таких як серцеві захворювання, інсульт, діабет другого типу і рак.

За оцінками деяких дослідників, регулярні заняття фізкультурою можуть майже на третину знизити ризик передчасної смерті. Національна служба охорони здоров’я Англії рекомендує займатися фізкультурою не менше 150 хвилин на тиждень.