Лавров заявив, що у війні з Україною не буде пауз

20.04.2024   10:54    346
Лавров заявив, що у війні з Україною не буде пауз

Фото: Getty Images

«Процес має йти», вважає Сергій Лавров

Так звані «реалії на землі» стали іншими, «причому істотно іншими», але цього ніхто не розуміє, поскаржився Сергій Лавров.

Країна-агресор Росія у разі нових переговорів щодо України не робитиме на період переговорного процесу жодних пауз у бойових діях. Таку заяву зробив глава МЗС РФ Сергій Лавров у п’ятницю, 19 квітня.

За його словами, владі України «немає жодної віри».

Останні новини:  В порту Азов Ростовської області стався вибух та пожежа

«На нинішньому етапі, звичайно, ми повторюємо це завжди – і президент (Путін – ред.), і ваш покірний слуга, і Пєсков, коли запитують, чи ми готові до переговорів. Але, по-перше , він (президент України Володимир Зеленський – ред.) сам собі заборонив переговори. По-друге, звичайно ж, віри ніякої їм немає», – традиційно збрехав Лавров.

За його словами, Росія до переговорів готова, але «на відміну від стамбульської історії, ми не будемо на період переговорів будь-яких робити пауз у бойових діях».

Процес має йти», – додав глава МЗС Росії.

Останні новини:  У Підмосков'ї заявили про атаку повітряної кулі

На думку Лаврова, так звані «реалії на землі» стали іншими, «причому істотно іншими». Він уточнив, що під «реаліями» має на увазі чотири тимчасово окуповані регіони України, які міністр назвав «старими, споконвічними нашими регіонами».

«Це всі мають чудово розуміти Те, що вони цього не розуміють, і не тільки не розуміють, а й навіть не готові якихось гіпотетичних компромісів шукати, це теж абсолютно ясно. Формула Зеленського, ультиматум, жодних альтернатив і таке інше», – додав глава МЗС РФ.

Останні новини:  В РФ пропонують виключити Талібан зі списку заборонених організацій

Тим часом у Кремлі підтвердили, що Росія готова до переговорів з Україною. Основою для мирного врегулювання можуть стати вироблені два роки тому «стамбульські угоди».


korrespondent.net