Компанія Volkswagen вирішила показати дизайн своїх майбутніх моделей: нова ера дизайну почнеться в Китаї

20.04.2024   17:41    631

Автогігант Volkswagen готується зробити революцію в області дизайну своїх майбутніх моделей.

На майбутньому автосалоні в Пекіні німецький концерн представить концепт-кар, який стане прикладом абсолютно нової дизайнерської концепції бренду. Тизерне зображення, опубліковане напередодні, натякає на сміливі форми і рішучий відхід від звичного стилю “Фольксвагена”.


Поки Volkswagen тримає інтригу, розсекретивши лише силует таємничої новинки, що нагадує електричний універсал з похилою лінією даху.

Останні новини:  Ducati присвятила мотоцикл Айротну Сенні

Можливо, це натяк на майбутнього наступника Arteon Shooting Brake, проте з високою часткою ймовірності ця модель розроблена спеціально для китайського ринку. Куди важливіше те, що, за заявами виробника, концепт-кар ознаменує собою “нову еру дизайну” марки.

Volkswagen дизайн КитайЗа останні роки “Фольксвагени” вирізнялися плавними, обтічними формами, особливо в лінійці електрокарів ID. Однак новий шеф-дизайнер бренду Андреас Міндт взяв курс на більш строгий і лаконічний стиль, що вже знайшло відображення в концепті ID.2All.

Останні новини:  Jaguar випустив останню партію F-Pace перед відставкою моделі

Тож очікувана на автосалоні в Пекіні новинка, ймовірно, продемонструє нове дизайнерське бачення Volkswagen з акцентом на чіткі грані та мінімалізм. Чи зможе свіжий підхід німецьких стилістів прижитися і полюбитися шанувальникам марки – покаже час.Volkswagen дизайн Китай

Однак зрозуміло одне – у прагненні здивувати світ Фольксваген зважився на сміливий крок, розлучившись із впізнаваним виглядом своїх машин останніх років. (фото: Volkswagen)


avtosota.com

Останні новини:  Українці не зможуть вивозити за межі своїх областей авто, які потраплять на облік до ТЦК