KDNS представляє модернізовану версію французької евакуаційної машини Leclerc: мобільний гараж для ремонту танків

19.04.2024   10:21    292

KNDS France (KMW + Nexter Defence Systems) оприлюднила останню еволюцію версії Leclerc Tank. Ця машина призначалася для надання допомоги та переміщення французького бойового танка Leclerc. У використанні, це справжній мобільний гараж. DLCR може мати тягову система, екіпаж і матеріали для дрібного ремонту в полі. Однак попередній варіант машини був особливо старим і непристосованим до сучасних конфліктів.


Подробиці

Як представлено в обліковому записі X@KNDS_France, DCLR може похвалитися набором розширених функцій, спрямованих на забезпечення безпеки та ефективності місій з відновлення. В основі його можливостей лежить 12,7-міліметрова дистанційно керована вежа, що забезпечує неперевершений контроль і вогневу міць для забезпечення процесу відновлення. Ця функція не тільки захищає команди відновлення, але й забезпечує важливе прикриття у ворожому середовищі.Крім того, DCLR оснащено телескопічною буксирною штангою з самоблокуванням, що забезпечує швидке та надійне кріплення до непрацездатних або пошкоджених транспортних засобів. Цей інноваційний механізм спрощує процес відновлення, скорочуючи час простою та підвищуючи оперативність у динамічних бойових ситуаціях.DCLR призначений для відновлення XLR, нової версії французького MBT Leclerc, на полі бою. він розроблений на тому ж корпусі, що й MBT, з двигуном V8X-1500 Hyperbar, оснащеним Turboméca TM-307B, те саме на XLR. Він прийшов на заміну DCL, який зараз використовується важкими кавалерійськими підрозділами збройних сил.

Останні новини:  МЗС Німеччини закликає не рівняти ізраїльських урядовців з ватажками ХАМАСу

Представлення DCLR знаменує собою віху в прагненні KNDS постачати передові рішення для задоволення мінливих потреб сучасної війни. Завдяки розширеним функціям і надійній конструкції DCLR обіцяє стати незамінним активом для військових сил у всьому світі, підвищуючи їх здатність підтримувати оперативну перевагу на полі бою.


wheel-news.com