Іран заявив про "успішний" удар по Ізраїлю

14.04.2024   19:51    702
Іран заявив про успішний удар по Ізраїлю

Фото: IRNA

Генерал-майор Мохаммад Багері стверджує, що ізраїльську ППО вдалося прорвати

Начальник Генштабу ЗС Ірану Мохаммад Багері попередив Ізраїль, що в разі ударів у відповідь, іранські збройні сили дадуть вагомішу відповідь.

Масований удар Ірану по Ізраїлю начебто був «успішним» і призвів до виконання поставлених іранським командуванням цілей. Таку заяву зробив начальник Генштабу ЗС Ірану генерал-майор Мохаммад Багері, повідомляє IRNA у неділю, 14 квітня.

Останні новини:  Кількість жертв зсуву ґрунту в Папуа-Новій Гвінеї перевищила дві тисячі осіб

«Завдяки добре продуманій тактиці та ретельному плануванню, ні система ПРО Залізний купол, ні протиракетна оборона сіоністського режиму не змогли чинити суттєвої протидії цій операції, сказав генерал Багері і додав, що операція досягла цілей», – повідомляє агентство.

За його словами, удар був зосереджений по «великому інформаційному центру», а також по авіабазі Неватім, де базуються літаки F-35, які начебто атакували посольство Ірану в сирійському Дамаску 1 квітня.

«Обидва ці центри були значною мірою зруйновані та стали бездіяльними», – стверджує Багері.

Останні новини:  Бельгія передасть Україні 30 F-16 до 2028 року: перші літаки відправлять цього року

Він попередив Ізраїль, що в разі ударів у відповідь, іранські збройні сили дадуть вагомішу відповідь, бо їхні можливості начебто у 10 разів більші, ніж ті, що були продемостровані сьогодні вночі.

Пізніше Армія оборона Ізраїлю повідомила, що ППО перехопила 99% з понад 300 повітряних цілей, випущених Іраном.


korrespondent.net