Фірма GAC показала три концепт-кари для міст майбутнього

20.04.2024   16:41    319

Вони створені в центрі дизайну і НДДКР у Мілані і демонструють нетривіальний підхід до проєктування. Капсула City Pod натхненна виглядом Isetta – у неї панорамний купол кабіни і наскрізна система навантаження багажу. “Рюкзак на колесах” City Box – це сучасна версія Piaggio Ape. А купе City Run – хай-тек модель для молодих і трендових китайців. Тут GAC застосувала нову концепцію взаємодії з контентом, а також незвичайні крісла Air Seats.

У 2022 році GAC відкрила центр дизайну та НДДКР у Мілані. Під керівництвом Стефана Жанена, колишнього дизайнера Renault та Infiniti, в його стінах було створено стильний концепт Barchetta із серії Car Culture, який у 2023-му доповнив другий шоу-кар – Van Life. Цього року GAC вирішила продовжити традицію і представила одразу три машини, логічно об’єднані в сімейство Car Culture 3.0.

Останні новини:  Позашляховики Range Rover почали випускати за межами Великобританії

Перший концепт отримав назву City Pod. Його описують як квінтесенцію повсякденного міського автомобільчика, створеного під натхнення від культової Isetta. City Pod вирізняє панорамний купол кабіни та інтегровані в шасі елементи салону, а також наскрізна система розміщення багажу Integrated Luggage System.

Триколісний City Box, зовні схожий на тук-тук з майбутнього, являє собою сучасну інтерпретацію Piaggio Ape. На такому трициклі можна розвозити посилки або їжу, а компактні розміри дадуть змогу машинці протискуватися через вузькі вулички Мілана і Гуанчжоу – рідного міста GAC. Фішка City Box – м’які дверцята багажника, що полегшують розміщення габаритних вантажів.

Останні новини:  Стало відомо, який середній вік автомобілів у США

Нарешті, City Run – це гібрид хетчбека і спорткупе. Дводверка адресована молодим і модним китайцям, тому хвалиться хай-тек начинкою. Наприклад, для City Run придумали дисплей Transparent Display Concept, що працює і як “проєкційник”, і як тачскрін. А ще – крісла Air Seats, схожі на надувні пакети для пакування.

Кожен концепт задуманий як електрокар з модульною силовою установкою, в якій батарея і електромотор являють собою єдиний вузол. Таке рішення дає змогу швидко замінювати весь привід, знижуючи час обслуговування. Чи є серійні перспективи хоча б у однієї з цих машин, поки незрозуміло. Найімовірніше, вони близьконульові.

nnews.com.ua

Останні новини:  Спадкоємця Kia Stinger не буде: корейці передумали випускати цікавий електромобіль GT1