Поради з прибирання, які насправді не допомагають зробити дім чистішим

20.04.2024   19:40    238

Здавалося б, такі прості поради, що мали б допомагати навести у будинку лад, лише створюють безлад. Розповідаємо про не найкращі лайфхаки, що точно не зроблять дім чистим.


У світі можуть з’являтись тисячі нових побутових приладів і засобів для прибирання, але кожному хочеться ще більше спростити цей процес. Деякі наші дії можуть лише ускладнити життя. Розповідаємо про поширені помилки, які насправді не роблять прибирання простішим і швидшим.

Останні новини:  Як вибрати правильну постільну білизну, щоб уникнути проблем зі шкірою

Чому вдома брудно

Для початку варто запам’ятати, що залишати на підлозі мокрі рушники чи ганчірки – найгірше ваше рішення. Звісно, якщо ви хочете пізніше довго й складно боротись із пліснявою, то можете так робити. Найкраще вішати ганчірки сушитись на балкони, спеціальні сушарки – електричні чи звичайні. Так у будинку не буде неприємних запахів і плісняви.

Останні новини:  90-річна бабуся розкрила свій секрет краси
Експерти розповіли про поради з прибирання, які насправді не допомагають зробити дім чистішим

Не варто використовувати занадто велику кількість засобів для прибирання. Трішки мийного засобу чи гелю точно спрацюють, не потрібно намагатись покращити чи підсилити ефект шляхом використання більшої кількості того чи іншого засобу. Мова йде не лише про економію власних грошей, але й про економію часу. Надмірна кількість гелів для прибирання залишає розводи, які пізніше потрібно буде витирати додатково.

Останні новини:  Три знаки зодіаку зможуть пройти крізь складні випробування
Експерти розповіли про поради з прибирання, які насправді не допомагають зробити дім чистішим

Так само варто звертати увагу на вказівки й інструкції від виробника. Чи доводилось вам колись переробляти власну роботу? Наприклад, очищати плитку у ванній від мильного нальоту, адже придбаний засіб не спрацював. Річ у тім, що через неправильне використання того чи іншого продукту, ви можете не досягнути бажаного результату. Винен не виробник, а ви – бо не прочитали інструкції.


noviydoctor.com