Ефективний і гуманний спосіб від землерийок

03.04.2024   00:20    354

Землерийки тільки на перший погляд, можуть здаватися нешкідливими тваринками. Проте, вони можуть завдати значної шкоди вашій ділянці. Як вивести непроханих гостей — дізнайтеся у матеріалі.


Землерийки – це невеликі гризуни, які, хоч і не вражають людей напряму, можуть стати справжньою бідою для вашої ділянки або саду. Їхні нори та тунелі можуть спричинити значні пошкодження корінню рослин і загибелі врожаю. Однак, існують ефективні та гуманні способи, які допоможуть вам зберегти ваш сад і не завдавати шкоди тваринкам.

Останні новини:  Психологи назвали 8 причин, які руйнують шлюб

Землерийки, наукова назва яких – Soricidae, є дрібними ссавцями, що живуть переважно під землею. Вони є дуже працьовитими тваринами, які розкладають органічний матеріал у ґрунті та покращують його структуру. Однак, їхня діяльність може бути шкідливою для саду чи городу. Нори та тунелі, які вони копають, можуть пошкодити кореневу систему рослин, спричиняючи їх загибель. Крім того, ці гризуни можуть викликати обвали землі, що створює небезпеку для людей, які ходять по ділянці.

Останні новини:  Правила універсального макіяжу, що підходить майже всім жінкам

Щоб вирішити проблему з землерийками на вашій ділянці, не обов’язково використовувати шкідливі отрути. Існують більш гуманні способи, які можуть відлякати цих гризунів та захистити ваш сад.

Землерийки дуже чутливі до запахів та шуму. Один з найефективніших способів прогнати їх – це використання запахів хижаків. Ви можете кинути у викопані ними нори та тунелі котячі або собачі екскременти, оскільки гризуни інстинктивно бояться запахів хижаків. Це ефективний спосіб змусити їх відступити, не застосовуючи будь-яких шкідливих речовин. Також підійде коров’ячий гній.

Останні новини:  4 ефективних способи протистояти хамській поведінці

Деякі дачники вдаються до використання ще більш радикальних дій, таких як тухлі яйця або гнила риба. Однак, варто пам’ятати, що такий запах може відлякати не тільки гризунів, а й самих садівників. Тому цей метод слід застосовувати з обережністю.


noviydoctor.com