Два симптоми на обличчі можуть розповісти про ризик розвитку гіпертонії

14.04.2024   20:00    316

Гіпертонія є досить поширеним захворюванням і при цьому досить небезпечним. Високий тиск може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям, особливо велике навантаження відчуває серце. Коли орган довгий час працює в посиленому режимі, збільшується ризик серцевого нападу та інсульту.


Артеріальний тиск визначається як кількістю крові, що перекачується серцем, так і величиною опору кровотоку в артеріях. Чим більше крові перекачує Серцевий м’яз і чим вже артерії, тим вище тиск. Найчастіше на ризик гіпертонії вказують два видимі симптоми на обличчі.

Останні новини:  Знайдений сорт бобів, який здатний наблизити до довголіття

Почервоніння обличчя

Воно виникає, коли кровоносні судини обличчя розширюються. Це може статися раптово або у відповідь на певні подразники, такі як перебування на сонці, холодна погода, гостра їжа, вітер, гарячі напої та засоби по догляду за шкірою.За даними Американської кардіологічної асоціації, почервоніння іноді виникає при емоційному стресі, вживанні алкоголю і фізичних вправах. Все це може тимчасово підвищити кров’яний тиск.

Останні новини:  Дієтологиня розвінчала міф про вечірній прийом їжі

Плями крові в очах

Найчастіше цей симптом зустрічається у людей з високим кров’яним тиском або діабетом. З гіпертонією можуть бути пов’язані і “мушки” перед очима. “Офтальмолог може виявити пошкодження зорового нерва, викликане нелікованою гіпертонією”, – відзначають в асоціації.До інших проявів в організмі високого артеріального тиску відносяться також: грудний біль, задишка, головні болі, кровотеча з носа, запаморочення. Щоб зменшити ризик розвитку хвороби потрібно змінити спосіб життя. У тому числі, їсти менше солі і більше займатися спортом.

Останні новини:  Названі відмінності між серцевими нападами у чоловіків і жінок