Ці лайфхаки продовжать життя вашим косметичним засобам

02.04.2024   18:20    252

У кожної з нас є улюблені косметичні засоби. Ці прості поради збільшать термін їх використання.


Зберігати помаду у холодильнику? Можна!

Якщо у вашому косметичному арсеналі є помади, якими ви користуєтеся нечасто, поставте їх у холодильник. Але пам’ятайте, що тоді це місце має стати постійним для їх зберігання. Також важливо не забувати, що багато помад складаються з олійних або воскових основ і, якщо зберігати такі засоби за низької температури занадто довго, вони почнуть покриватися потом, що негативно позначиться на терміні придатності.Темрява — друг парфумів

Залежно від компонентів, що містяться у складі парфумерної або туалетної води, термін їх використання відрізняється, проте експерти сходяться на думці, що зберігати такі вироби найкраще у затемнених місцях. Під впливом сонячного світла хімічні елементи, що містяться у парфумі, вступають у реакції, скорочуючи його термін придатності. Ідеальним місцем, де найкраще зберігати аромат, стане скринька, шафа або ящик комода.На полиці у ванній — лише засоби для очищення!

Останні новини:  Не одягайте це, якщо у вас високий зріст — модні помилки

Не варто зберігати доглядові косметичні засоби для обличчя і тіла у ванній кімнаті. За таких умов часто змінюється температура і завжди підвищена вологість, через що косметика відчуває “стрес”, змінюючи свою консистенцію. Це означає, що скорочується термін її придатності. Не стосується це засобів для очищення — шампунів, кондиціонерів, гелів, мила, скрабів, і ін., тому що їх склад і пляшечки розроблені з урахуванням зберігання у ванній.

Засохла улюблена туш? Не поспішайте викидати

Безумовно, для такого випадку варто мати запасний варіант засобу, однак якщо його під рукою не виявилося, то відновити засохлу туш допоможуть гаряча вода і рицинова олія. Для цього опустіть тюбик туші у гарячу воду і капніть у нього кілька крапель олії. Засохла текстура ненадовго стане рідкою і дасть можливість завершити макіяж.

Загус лак? Нічого страшного!

Останні новини:  Скільки часу насправді можна обходитися без душу

Якщо ви захотіли підкорегувати покриття на нігтях, але раптово виявили, що улюблений лак загус, висох або втратив колір до закінчення терміну придатності, ця порада для вас! Додайте у флакон трохи розчинника (рідини для зняття лаку) і гарненько потрусіть. Лак знову стане рідким і буде розподілятися рівномірно. Але такий спосіб “реанімації” зовсім не гарантує тривалу “носку” — за кілька днів він, найімовірніше, почне відколюватися, зате короткочасний ефект точно забезпечений!

Олівець для губ став м’яким? Охолодіть його

Бажаючи надати вашим губам об’єм і чіткий контур, ви напевно неодноразово вдавалися до допомоги олівця для губ, але після чергового нанесення звернули увагу, що олівець ліг нерівно або зовсім зламався? Просто покладіть олівець у холодильник на кілька годин. Це, по-перше, зробить його трохи жорсткішим, а по-друге, полегшить процес його заточування. Але не зловживайте даним методом, тому що за умови постійного зберігання олівця у холодильнику він стане занадто твердим, а це означає, що буде незручним у використанні.

Останні новини:  Де садити огірки, щоб отримати гарний урожай

Пензлик, спонж або дозатор збережуть незамінний тон

Напевно ви хоча б одноразово наносили тональний крем пальцями, вважаючи, що це найшвидший і найбільш практичний спосіб. Але це не зовсім так, адже щодня на руках осідають мільйони бактерій, які потім опиняються не лише на обличчі, але й у тому косметичному засобі, яким ви користуєтеся. Щоб уникнути появи мікробів у тональному кремі, користуйтеся пензлями або спонжем, які не лише мінімізують ризик потрапляння мікробів у тюбик, але й дозволять розподілити засіб більш охайно і рівномірно. Якщо ж ви не можете відмовитсь від “класичного” способу, купуйте тональні креми з дозатором. Вони не дадуть мікробам потрапити у тональну основу, а також дозволять використовувати засіб економно. Найголовніше — перед нанесенням макіяжу ретельно мити руки і очищати спонжі / пензлі після кожного застосування.


useti.org.ua