Цей трюк доступний кожній жінці: косметологи розкрили секрет молодості та краси

20.04.2024   22:20    799


Професійний масаж обличчя не тільки приємний і розслаблювальний, але й має низку позитивних ефектів для шкіри. Під час масажу шкіра отримує додатковий кисень, покращується кровообіг та обмінні процеси, а також відбувається розслаблення м’язів. Про це пише “Фокус”.


Катерина Герус, фахівець із природного омолодження, майстер з міоліфтингового масажу обличчя, ділиться порадами про те, з якого віку слід починати масаж і як він допомагає повернути молодості шкірі.

Останні новини:  Названо кращий спосіб уникнути похмілля

Старіння шкіри починається з появою перших видимих ​​ознак приблизно з 25 років. Це індивідуальний процес, який характеризується появою тонких ліній, які згодом можуть перетворитися на зморшки, а також зниженням об’єму та щільності шкіри. Існують дві групи причин загального старіння шкіри: внутрішні та зовнішні. Внутрішні фактори зумовлені віковими змінами та генетикою і не можуть бути змінені, тоді як зовнішні фактори можуть бути контрольовані.Масаж обличчя активізує кровообіг та обмінні процеси в шкірі, покращує її тонус та еластичність, стимулює оновлення шкіри та допомагає боротися зі зморшками, набряклістю та іншими косметичними проблемами. Він також допомагає розслабити м’язи, зменшити вироблення шкірного сала та запобігти гіпертонусу м’язів.

Останні новини:  Як самостійно приготувати спрей для росту волосся

Найчастіше рекомендується розпочинати масаж після 30 років, коли з’являються перші ознаки старіння. Однак це індивідуально, і масаж можна проводити у будь-якому віці. Перед вибором фахівця рекомендується ознайомитися з його кваліфікацією та відгуками клієнтів, а також обговорити будь-які питання та переваги перед початком процедури.
clutch.net.ua