Британка 100 разів з 12 номерів зателефонувала колишньому та зажадала відновити стосунки

04.04.2024   07:20    430

Чоловік звернувся до поліції та заявив, що живе у постійному страху.

Як пише Daily Mail, у Великій Британії відбувся суд над жінкою, яка після розставання з колишнім коханим тероризувала його сотнями дзвінків та повідомлень.


Іспанець Еміліо Агуеро, який проживає в Манчестері, подав заяву проти 29-річної Хоуп Шикі, з якою раніше перебував у романтичних стосунках. Чоловік розповів, що вирішив розлучитися з жінкою, бо розлюбив її. Після цього вона почала тероризувати його дзвінками та повідомленнями у соціальних мережах. Одного дня британка зателефонувала колишньому бойфренду 100 разів з 12 різних номерів і вимагала відновити стосунки.

Останні новини:  Найшвидша акула у світі застрибнула на палубу яхти та потрапила на відео

Переслідування тривало два місяці. У результаті Агуеро перестав відповідати, і Шикі надіслала йому повідомлення: «Я маю ножа. Я збираюся покінчити з тобою. Нам треба побачитися».Агуеро звернувся до поліції та заявив, що живе у постійному страху через витівки колишньої коханої. Зокрема, він боїться залишати будинок. Якщо йому все ж таки необхідно кудись піти, то він користується чорним ходом, щоб не зіткнутися з жінкою на вулиці.

Останні новини:  Дівчина зробила татуювання зі змістом, над яким почали сміятися люди (фото)

У суді Хоуп Шикі повністю визнала провину. Її засудили до року умовного ув’язнення з обов’язковим психіатричним оглядом. Крім того, жінці на рік заборонили будь-які контакти з Агуеро.