Apple планує оновити комп’ютери Mac процесорами для штучного інтелекту

15.04.2024   22:15    316

Про плани компанії повідомляє Bloomberg.

by @freepik

Apple планує серйозно оновити лінійку своїх комп’ютерів Mac за допомогою новітніх чипів M4, орієнтованих на штучний інтелект (ШІ). Кожна модель Mac готова до оновлення, хоча чіпи M3 вийшли всього п’ять місяців тому, повідомляє Bloomberg.


У жовтні минулого року Apple представила безліч продуктів Mac з новим чіпом M3, але невелике поліпшення продуктивності порівняно з попередником не призвело до різкого збільшення продажів. За п’ять місяців по тому Apple планує випустити нову лінійку продуктів із чипом M4, орієнтованим на штучний інтелект, який, як очікується, з’явиться в трьох варіантах: Donan, Brava і Hidra.Donan – це процесор початкового рівня, який буде використовуватися в молодших версіях Macbook Pro, Macbook Air і Mac Mini. Чип Brava середнього рівня, ймовірно, працюватиме на Macbook Pro більш високого класу і трохи дорожчому Mac Mini.

Останні новини:  Армія США отримає вдосконалену систему гіперзвукової зброї: ураження цілей на великих відстанях і швидкість понад 5 Махів

Чип Hidra вищого рівня буде використовуватися в настільному комп’ютері Apple вищого класу – Mac Pro. Щоб дати вам уявлення про те, наскільки потужним може бути чіп, Apple працює над підтримкою Mac Pro з 512 ГБ оперативної пам’яті. На відміну від процесора Intel, який дає змогу додавати додаткову пам’ять пізніше, чипи Apple більш глибоко інтегровані в процесор.Apple планує випустити оновлені комп’ютери в продаж наприкінці цього або на початку наступного року. Bloomberg повідомляє, що Apple планує продемонструвати можливості штучного інтелекту на щорічній конференції розробників у червні. Відмінною рисою компанії є те, що функції штучного інтелекту на її пристроях працюють не на віддаленому хмарному сервері, а на самому пристрої.

Останні новини:  Армія США отримає вдосконалену систему гіперзвукової зброї: ураження цілей на великих відстанях і швидкість понад 5 Махів


cikavosti.com