50 невідомих науці істот знайшли у Тихому океані (фото+відео)

14.04.2024   09:23    2444

У ході експедиції на хребет Салас-і-Гомес у Тихому океані дослідники зафіксували 160 видів, про існування яких у цьому регіоні вони не знали. Крім того, вчені виявили 50 нових для науки істот.


На глибині від 800 до 1200 метрів нижче поверхні південно-східної частини Тихого океану дослідники експедиції Інституту океану Шмідта виявили найглибоководнішу тварину, залежну від фотосинтезу з будь-коли виявлених. Це Leptoseris, або зморшкуватий корал, який вже був відомий науці.

Останні новини:  Вчені NASA зафіксували унікальну космічну аномалію, коли світло зірок розриває планетарну туманність

Також вчені знайшли схожу на медузу істоту, яку в США називають «літаючий спагеті-монстр» (Bathyphysa conifera), та люмінесцентну глибоководну рибу-дракона із сімейства Stomiidae. Про їхнє існування вчені знали і раніше, але раніше їх не знаходили у цьому регіоні, як і 100 інших видів.Ще 50 особин, яких ще належить особин, вважаються новими видами.

Останні новини:  Neuralink Ілона Маска шукає претендентів для імплантації мозкового чипа

Морські біологи перетинали хребет біля острова Великдень протягом 40 днів у лютому та березні на борту дослідницького судна Falkor. У ході експедиції вони вивчили 10 підводних гір заввишки до 1000 метрів. Згідно з заявою вчених, шість із них не задокументовані науковими дослідженнями. Крім того, кожна підводна гора має свою унікальну екосистему.Хоча деякі частини хребта знаходяться під юрисдикцією Чилі, більша його частина знаходиться у міжнародних водах. Зараз розглядається питання про присвоєння йому статусу морської території, що охороняється, у відкритому морі відповідно до Договору ООН з відкритого моря.

Останні новини:  Вчені з'ясували коли з'явилися перші павуки і який вони мали вигляд (фото)


cikavosti.com