5 причин, через які слід їсти більше риби

02.04.2024   10:31    801

Риба має репутацію більш здорового джерела білка, ніж червоне м’ясо. Це відбувається завдяки жирним кислотам омега-3, що містяться в риб’ячому жирі. Омега – 3 називають «хорошими» або корисними жирами, яких дійсно потребує ваше тіло.


Користь риби для здоров’я

Не великий любитель риби? Ці переваги для здоров’я можуть допомогти вам змінити вашу думку.

Останні новини:  Названа звичка пити каву, від якої потрібно відмовитися

1. Забезпечує необхідними поживними речовинами. Риба є одним з кращих харчових джерел вітаміну D, поживної речовини, необхідного для засвоєння кальцію і здоров’я імунної системи. Вона також багата йодом – мінералом, який необхідний вашому організму для вироблення гормонів, контролюючих метаболізм. Зокрема, жирна риба також містить велику кількість омега-3.3. Знижує ризик і симптоми депресії. Риба також корисна для вашого психічного здоров’я. Кілька досліджень показали, що омега-3 можуть поліпшити симптоми депресії. Крім того, регулярне вживання риби в першу чергу допомагає знизити ризик розвитку депресії.

Останні новини:  Вчені виявили відсутню ланку між неправильним харчуванням і раком

4. Захищає від аутоімунних захворювань. Вживання в їжу риби, особливо жирної, може допомогти знизити ризик аутоімунних захворювань. Експерти вважають, що цей захисний ефект пов’язаний з омега – 3 і вітаміном D в рибі і риб’ячому жирі.5. Сприяє кращому здоров’ю серця. Омега-3 в рибі допомагають захистити серце від запалень. Ці корисні жири відмінно підходять для зниження високого рівня холестерину і високого артеріального тиску. Разом ці переваги сприяють поліпшенню здоров’я серця.

Останні новини:  Названий сухофрукт, що поліпшує захист кишечника від появи ракових пухлин