10 дуже корисних опцій у машині, які приховують виробники

20.04.2024   20:41    1419

Багато автомобілістів, купуючи автомобіль, упевнені, що всі функції транспортного засобу будуть описані в інструкції з експлуатації. Однак це не завжди відповідає дійсності. AmperCar перерахував налаштування в автомобілі, які приховують виробники в початкових комплектаціях.


Світові автогіганти давно пішли шляхом уніфікації та масового конвеєрного складання. Чим менше унікальних компонентів у машині, тим нижча вартість її виробництва. І це, зрозуміло, робить транспортний засіб доступнішим для широкого кола споживачів. Адже якщо кожна модель матиме лише свої унікальні деталі, це додасть зайвих витрат і зробить ціну авто вищою.

Останні новини:  Українці не зможуть вивозити за межі своїх областей авто, які потраплять на облік до ТЦК

Виробники, щоб знизити собівартість авто, випускають технічно схожі моделі та просто змінюють програмне забезпечення та кілька кнопок у салоні, щоб зробити комплектацію дешевшою.Наприклад, не у всіх модифікацій однієї і тієї ж моделі у списку опцій є круїз-контроль та керування аудіосистемою на кермі. Однак, можна просто підключити цю функцію вже на базовій комплектації, встановивши відповідні кнопки на кермо. Набір кнопок, що розширюють функціонал машини можна легко купити в інтернеті за невеликі гроші.

Останні новини:  Штраф до 340 гривень: яким водіям загрожує покарання за паління за кермом

Так, власники деяких комплектацій Volkswagen та Skoda, звернувшись до спеціалізованого автосервісу, можуть програмним чином підключити функції обігріву керма та крісел, змінити алгоритм роботи фар головного світла, активувати системи CarPlay та Android Auto на інформаційно-розважальному комплексі. Крім того, можна вимкнути заборону перегляду відео під час руху на штатному мультимедійному пристрої.Навіть потужність силового агрегату і максимальну швидкість можна змінити, лише встановивши нову прошивку в блок керування двигуном.

Останні новини:  Як виглядає електрокар за 100 000 грн (фото)

На преміальних автомобілях, таких як BMW та Mercedes, виробники пішли ще далі. Вони почали підключати вже встановлені налаштування за додаткову плату, причому на обмежений час. Наприклад, підігрів крісел коштуватиме власнику 18 доларів на місяць або 176 доларів на рік. Також доведеться доплатити за обігрів кермового колеса, вбудований відеореєстратор, систему автоматичного включення далекого світла та систему запобігання зіткненням.


autotheme.info