Сили оборони України на Авдіївському напрямку розгромили елітну групу російських штурмовиків і зафіксували цей процес на відео.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на 47 окрему механізовану бригаду.
«Розгром елітної російської штурмової групи 15 окремої гвардійської бригади», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що воїни 47 окремої механізованої бригади зупинили ворожий наступ, ліквідувавши окупантів та їхню техніку на Авдіївському напрямку.
Воїни повідомили, що це сталося завдяки успішному влучанню роти ударних дронів у взаємодії з легендарними екіпажами «Бредлі».
Ситуація на Авдіївському напрямку
У ніч проти 17 лютого головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський оголосив про рішення вивести українські війська з Авдіївки Донецької області, яка перебувала під загрозою оточення ворогом. 18 лютого речник ОСУВ «Таврія» Дмитро Лиховій констатував, що Сили оборони України завершили виведення підрозділів із міста.