"Зонт" і "грузинський хрест" на авто: що означають ці знаки

03.03.2024   19:34    52

Часто на вулицях міста можна побачити авто з тими чи іншими зображеннями на склі або його кузові, у нашому випадку наклейки означають: любитель гри та фільму «Оселя зла» (парасолька) і те, що машина має відношення до соціальної групи «Грузини на дорогах», або освячена (грузинський хрест).


Про це повідомляє «Апостроф».

Взагалі наклейки це ніщо інше як засіб спілкування з тими, хто знаходиться поруч на дорозі. Правду кажучи, іноді вони виглядають і як декларація життєвих принципів власника.

Останні новини:  Renault зупинить виробництво Arkana на користь кросовер-купе Dacia

Важливо відзначити, що різні знаки можуть інтерпретуватися по-різному. Тож поговоримо про два варіанти наклейок, що використовуються в активному дорожньому трафіку.

ПАРАСОЛЬКА АБО «UMBRELLA CORPORATION»

Цей знак (на головному фото) наклеюють любителі гри та фільмів «Оселя зла» (Resident Evil). За сюжетом, Амбреллою називається фармакорпорація військового профілю, яка відома своєю цинічністю та безжалісністю. Зокрема, вона проводила експерименти над людьми, заради біотехнологій та генної інженерії, та була постачальником військового та медичного комп’ютерного обладнання, а також медикаментів. Прикривалася компанія виробництвом продовольства та косметики.



БОЛНІСЬКИЙ ХРЕСТ (ГРУЗИНСЬКИЙ ХРЕСТ)

Останні новини:  Експерт розповів, як не пошкодити гальма і вихлопну систему машини під час поїздки в дощову погоду



Цей тип хрестів має історичне значення і належить до Грузії з V століття. У відкритих джерелах є інформація, що символ болніського хреста бере свій початок з часів Костянтина Великого. Стверджується, що саме він у 313 році допустив вільне сповідання християнської релігії в Грузії. Зображення такого хреста на машині свідчить, що, швидше за все, машину освятили. Крім того, хрест є розпізнавальним знаком соціальної групи «Грузини на дорогах».

Останні новини:  В Україні різко підскочили продажі електромобілів


autotheme.info