ЗМІ показали затонуле судно після удару хуситів

03.03.2024   13:14    58
ЗМІ показали затонуле судно після удару хуситів

Фото: Bild

Суховантаж Rubymar пішов на дно

Через те, що судно Rubymar перевозило добрива, а пошкодження спричинили витік пального, існує загроза серйозної шкоди для екології.

У Червоному морі затонув атакований єменськими хуситами корабель Rubymar. Це перше судно, яке пішло на дно після атаки хуситів, повідомило видання Bild у суботу, 2 березня.


Вказано, що Rubymar, зареєстрований у Великобританії, перевозив понад 40 тисяч тонн добрив. Судно було атаковане ще 18 лютого. Воно втратило керування і неконтрольовано дрейфувало в Червоному морі, а потім затонуло. Екіпаж евакуювали.

Останні новини:  Іспанія може надати Україні свої старі американські танки M60: від 260 до 300 одиниць

Через те, що судно перевозило добрива, а пошкодження спричинили витік пального, існує загроза серйозної шкоди для екології. Навколо корабя утворилася нафтова пляма довжиною в кілометр.

Як відомо, з жовтня минулого року єменські хусити нападають на кораблі в Червоному морі, Аравійському морі, Аденській та Оманській затоках. Таким чином вони домагаються припинення вогню в секторі Газа.

Останні новини:  “Вибори” Путіна: Європарламент дасть оцінку підсумкам голосування за президента РФ, – ЗМІ

У свою чергу США та Велика Британія з 12 січня почали завдавати ударів по хуситам. А 19 лютого Євросоюз розпочав військову операцію в Червоному морі.korrespondent.net