Якщо Ви любите побути наодинці, ви можете бути генієм

01.03.2024   01:40    63

Якщо ви часто полюбляєте проводити свої вечори в ліжку зі смачним напоєм та улюбленим телеканалом, це, мабуть, ознака того, що ви інтроверт. Але звичка побувати одному, крім того, що розповідає про ваш тип темпераменту, може також багато чого розповісти про вашу особистість, наприклад, про ваш розум. Так, це правда: нові дослідження говорять, що інтроверти можуть мати вищий IQ, ніж інші люди. Можливо, ви геній?


Взагалі, чим частіше люди спілкуються з друзями, тим щасливішими вони почуваються. Але розумні люди, як правило, віддають перевагу своєму «часові на себе», згідно з новим дослідженням, проведеним Сінгапурським університетом управління та Лондонської школи економіки. Звучить знайомо?

Останні новини:  7 ознак того, що ви круті батьки. Пояснює психолог

Щоб отримати ці результати, команда психологів провела два дослідження, використовуючи дані масштабного національного опитування понад 15 000 людей у ​​віці від 18 до 28 років. У першому дослідженні вивчено зв’язок між оцінками за предмети, тестом на інтелект, щільністю населення в місцях, де жили опитувані, і те, наскільки задоволеними почуваються суб’єкти стосовно власного життя. Тим часом, друге дослідження оцінювало такі показники, як коефіцієнт IQ суб’єктів в порівнянні з їх задоволенням стосовно власного життя і тим, як часто вони спілкувалися з друзями.

В цілому, учасники, які жили в менш населених районах, повідомили, що почуваються щасливішими, тоді, як ті люди, які мають більш високий рівень IQ, і які живуть на тих самих територіях, відчували себе менш задоволеними. Більшість людей також виявилися щасливішими, коли вони частіше спілкувалися з друзями, — такими виявилися отримані результати. Але, перехресно, розумніші люди повідомили, що почуваються менш задоволеними своїм життям, чим більше часу вони проводять з друзями.

Останні новини:  Як жили українці 100 років тому: 60 унікальних старовинних фото

Хоча ці два висновки, здається, суперечать один одному, психологи вважають, що вони можуть бути пояснені «теорією щастя савани». Ось основне пояснення: Багато років тому, коли наші предки були мисливцями, проводити час з друзями було важливим для їх виживання; тепер, як результат, більшість з нас почувається незадоволеними, коли ми ізольовані. Але оскільки люди з високим рівнем інтелекту не дотримуються цієї норми, деякі вчені вважають, що розумніші люди можуть бути більш пристосованими до того, що в іншому випадку були б незвичайним середовищем для середньостатистичних людей, наприклад, до самотності або проживання в переповненому людьми оточенні.

Останні новини:  Як жили українці 100 років тому: 60 унікальних старовинних фото

Таким чином, у вас є ще більше причин, щоб скасувати ваші плани на ці вихідні!