Як спосіб життя впливає на наш шлях до успіху і щастя

02.03.2024   00:20    54

Стиль життя часом говорить голосніше, ніж найгучніші слова, і він чітко дає зрозуміти оточуючим, хто ми такі, як ми думаємо і чого прагнемо.

Що таке спосіб життя? Це поєднання наших цілей, вчинків на шляху до них, і того, як ми будемо себе почувати за їх досягнення. Спосіб життя – це те, як ми одягаємося, на чому їздимо і які розваги любимо.


Спосіб життя – це поєднання зовнішньої краси і елегантності з внутрішньою наповненістю, стиль, інтелект, емоційний контроль в непрості часи і вміння розслаблятися і веселитися, коли напруга спадає.

Успішні люди (а також ті, хто прагне до успіху, і присвячує цьому своє життя) з першого погляду справляють враження освічених і розумних людей – словом, людей, щонайменше на голову вище всіх інших в обраній сфері діяльності. Те, як вони себе ведуть, не залишає у оточуючих ні найменшого сумніву в тому, що ці люди дійсно цілком присвятили себе особистісному розвитку і досягненню поставлених перед собою цілей.Все, буквально все в нашому житті посилає оточуючим чітке і недвозначне послання щодо того, наскільки сильно ми хочемо досягти поставлених перед собою цілей. Те, що ми робимо, те, що ми говоримо, навіть наш одяг і зовнішність можуть вказати оточуючим на те, як ми ставимося до власного життя. Якщо ми витрачаємо більше грошей на пончики, ніж на розумні книги, це щось, та говорить про те, наскільки ми щирі у своєму бажанні досягти в житті чогось більшого.І навіть те, як ми проводимо вільний час – втупившись в екран комп’ютера чи телевізора, спілкуючись з дітьми, радіючи з колегами, або, скажімо, ходячи на курси і займаючись самоосвітою – може багато що сказати про наш погляд на життя та особистісні цінності.

Останні новини:  Як позбутися личинок хруща: народні методи боротьби

Ми цілком можемо дозволити собі жити краще, правильніше, цілеспрямовано. Повірте, для того, щоб почати жити по-іншому, вам зовсім не потрібно більше грошей. Для цього вам потрібно всього лише почати мислити в правильному напрямку і почати цінувати те, що у вашому житті дійсно важливо.

Те, що у нас є власний спосіб життя, означає перш за все те, що ми навчилися жити так, як можемо тільки ми. Це вміння, яке можна освоїти, а не стан, до якого потрібно прагнути. Це здатність раз за разом, день у день наповнювати наше життя (а також життя тих, хто нам по-справжньому дорогий) радістю, задоволенням, захопленням і змістом – і робити це на шляху до наших цілей, а не відкладати до їх досягнення.

І не думайте, що все вимірюється лише грошима – набуття багатства зовсім не обов’язково означає, що ваш спосіб життя стане більш приємним або цікавим.

Багато хто з нас мріють стати дуже, неймовірно, неймовірно багатими – настільки багатими, щоб у нас був прекрасний будинок з прислугою, а ми витрачали б весь свій час на те, щоб їсти радості життя. Ми мріємо зірвати джек-пот у лотереї – діставши разом стільки грошей, щоб ми могли вже завтра звільнитися з роботи, і відправитися у подорож у пошуках кращого життя.

Ми мріємо про шоферів, які будуть водити наші блискучі лімузини, і обслуговуючий персонал, здатний виконати будь-яку нашу примху, щоб у нас було якомога довше часу займатися всім, що нам тільки заманеться, перетворивши життя в нескінченне свято.

Останні новини:  Секрети краси, які знають тільки іспанки — їх повинна знати кожна жінка

Питання тільки в одному – а наскільки нас, власне, вистачить в подібній ситуації? Можете повірити, за порівняно короткий проміжок часу все, про що ми мріяли зробити після того, як на нас проллється дощ із золота, стане таким же нудним, звичним і непомітним, як те, чим ви займаєтеся зараз. Є лише певна кількість подорожей, вечірок, сну і відпочинку в цілому, які можна випробувати перш, ніж вони стануть для нас нудною рутиною.

Але якщо нам не варто прагнути до життя, повного нескінченних веселощів і розваг, чого ж тоді варто домагатися? Що таке правильний спосіб життя?

Звичайно, уявлення про правильність способу життя у кожного з нас свої, зате всі ми можемо зійтися на тому, який спосіб життя зовсім виразно не є правильним – це зовсім не той спосіб життя, якого можна досягти, просто заробивши або отримавши побільше грошей.

Правильний спосіб життя – це образ, якого можна досягти, живучи більш… більш повно, більш свідомо, більш радісно, більш вдячно. Чим більш повно і насичено ми живемо, тим краще ми можемо стати.

Останні новини:  Ваш домашній хом’ячок погано пахне — чому так відбувається і як це можна виправити

Правильний, радісний і насичений спосіб життя – це зовсім не нагорода за всі наші труди, ні. Навпаки, це спосіб зробити те, чим ми займаємося, більш приємним, більш осмисленим, і, в кінцевому підсумку, більш успішним.

Якщо ми хочемо бути багатими, ми повинні вивчати багатство і те, як його досягти, а якщо ми хочемо бути щасливими, нам варто з не меншим зусиллям взятися за вивчення щастя. А з’єднання вивчення того й іншого якраз і створює ту ауру, яку ми і називаємо успішним способом життя.

Більшість людей не вважає щастя і здоров’я чимось, що необхідно вивчати, і вже тим більше тим, для досягнення чого потрібна чимала підготовка. Саме тому їх «плани» щодо набуття щастя зводяться до того, щоб іти по життю з пальцями, складеними «хрестиком», сподіваючись, що обставини якимось невідомим чином все ж складуться так, що це призведе їх до щастя.

Але щастя – це мистецтво і вміння, а не щасливий випадок. Це не щось, здатне просто звалитися на нас з небес, коли ми найменше очікуємо. Щастя насправді передує досягненню успіху. Щастя майже в тій же мірі є джерелом успіху, в якій є і його результатом. І ми цілком можемо прагнути на щастя (і домагатися його!) у будь-якій ситуації та обставинах, якими б сумними вони нам не здавалися.