Хотіли купити Tesla: Apple витратила понад $10 млрд розробку електромобіля мрії

03.03.2024   15:00    56

Раніше стало відомо, що компанія Apple скасувала свій автомобільний проект, не зумівши створити життєздатний продукт після десятирічної роботи. Зазначається, що цифровий гігант вклав в цей проект понад 10 мільярдів доларів. Як виявилося, витрати зростають, коли ви не можете прийняти рішення.


 

За даними The New York Times, спочатку компанія мала намір стати конкурентом Tesla і створити чудовий електромобіль, згодом Apple намагався конкурувати з Waymo у створенні автономних машин.

Останні новини:  Tesla продала більше Cybertruck за чотири місяці, ніж Hummer EV за весь минулий рік

Apple найняла інженерів з Porsche та NASA для роботи над проектом. У підрозділі змінилось чотири різні керівники і кілька векторів. У якийсь момент компанія навіть розглядала можливість придбання Tesla, і обговорювала цю ідею з Ілоном Маском.

Загалом понад 2000 людей працювали над проектом “Титан”. Якби Apple випустила автомобіль на ринок, він, ймовірно, коштував би понад 100 000 доларів, незважаючи на попередні чутки.

Останні новини:  Фірма GAC показала три концепт-кари для міст майбутнього

Сьогодні здається, що ми ніколи не отримаємо автомобіль, виготовлений Apple, не вся робота над проектом буде втрачена. Повідомляється, що багато членів команди перейдуть до підрозділу штучного інтелекту Apple і застосують те, що вони дізналися про штучний інтелект, до інших продуктів. Однак є деякі технології для авто, які, швидше за все, ніколи не побачать світ.

Останні новини:  Renault зупинить виробництво Arkana на користь кросовер-купе Dacia

Наприклад, Apple створила новий люк на даху, який міг би зменшити нагрівання від сонця, і лобове скло, яке могло б слугувати екраном.autogeek.com.ua