Війна перейде у космос, – шокуючі припущення Bild

02.03.2024   22:41    64

«Війна вийде за межі планети й у космосі вперше спалахне конфлікт глобального масштабу»: Bild публікує буцімто можливий напад рф на інші країни у чотири етапи, описний урядом Німеччини.

Автори документа зазначили, що така атака спровокує «фундаментальну зміну ситуації у сфері безпеки для всієї Європи»:


Перший етап передбачає компанію з дезінформації, яка проводитиметься у ЗМІ, соцмережах та всіма іншими можливими способами.

Останні новини:  Залужний отримав погодження від Британії щодо призначення на посаду посла

Другий етап розвитку конфлікту полягає в концентрації російських військ біля кордонів НАТО. Відповіддю на це стане посилення прикордонного контингенту альянсу. Випадки кібератак та диверсій будуть частішати, космічні супутники виведуть з ладу. Влада не виключила атаки на атомні реактори, хімічні підприємства та гідротехнічні споруди у містах країн.Третій етап буде пов’язаний з точковими ударами із застосуванням конвенційної та не конвенційних типів зброї, подібні удари можуть бути нанесені за цілями на території ФРН. При цьому велика кількість космічних супутників буде знищена.Четвертий етап передбачає прорив російських військ аж до Німеччини. На цій стадії бойові дії вестимуться у повітрі, морському просторі та на території ФРН. Зіткнення між країнами вийде за межі планети, і в космосі вперше спалахне «конфлікт глобального масштабу».

Останні новини:  G7 відклала питання передачі Україні активів РФpb-news.info