Весна капризуватиме: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні в березні

03.03.2024   10:06    48


Прогнозується, що весна цього року буде теплою та вологою. Літнє тепло, ймовірно, не настане раніше, а в травні можуть виникнути заморозки. Про це повідомив народний синоптик Володимир Деркач, пише “Телеграф”.


За його прогнозом, березень в Україні пройде ясно, із незначною кількістю опадів. Денна температура буде позитивною, але вночі можливі заморозки. З початку березня очікується поступове потепління, а до середини місяця очікується значне зростання температури. В Україну прийде весняне тепло.

Останні новини:  Принесе масштабні зміни: українці зможуть побачити повний місяць - названо дату

У середині березня температура повітря знову впаде і почнуться опади. До кінця місяця очікується похолодання з мокрим снігом та заморозками.

Щодо квітня, Деркач прогнозує помірну температуру в першій декаді, з невеликою кількістю опадів. Однак у міру просування місяця температура почне підвищуватись і стане досить теплою.

На початку другої декади квітня очікується різке погіршення погоди на кілька днів, з дощами та похолоданням. Але до кінця місяця погода радуватиме теплими та сонячними днями без опадів.Щодо травня, перша декада почнеться з помірного весняного тепла та деяких опадів. З середини першої декади опадів поменшає, але можливі короткочасні дощі.

Останні новини:  Британське МО звинувачують у затримках допомоги Україні

На початку другої декади травня очікується невелике похолодання та дощі. Проте за кілька днів знову настане потепління. Така температура збережеться і на початку третьої декади місяця.Наприкінці травня очікуються сильні дощі, шквальний вітер та зниження температури повітря з можливими заморозками вночі.


clutch.net.ua