Україна виставила на продаж морський торговельний порт

02.03.2024   22:15    57

Фонд державного майна України виставив на приватизаційний онлайн-аукціон єдиний майновий комплекс державного підприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт». Торги заплановані на 21 березня 2024 року – стартова ціна становить 183,9 млн грн.

«Цей порт – не лише важливий для експортної логістики, але й потужний каталізатор для регіонального розвитку. Стратегічне розташування та розвинена інфраструктура роблять його привабливим для інвесторів, які бажають вкласти свої кошти в перспективний об’єкт», – розповів Віталій Коваль, голова Фонду державного майна.

Останні новини:  Принесе масштабні зміни: українці зможуть побачити повний місяць - названо дату

Білгород-Дністровський морський торговельний порт – міжнародний універсальний транспортний вузол, що спеціалізується на перевантаженні лісових, сипучих, будівельних та зернових вантажів, а також залізорудних окатків та металопродукції. Перевалка здійснюється як з сухопутних видів транспорту на морські судна, так і у зворотному напрямку.Єдиний майновий комплекс розташований на території площею 64,4 га, з яких 59 га є основною виробничої територією порту у місті Білгород-Дністровський, а 5,4 га – територія портового пункту Бугаз, розташованого в селищі Затока. Загальна площа будівель становить 31,3 тис. кв.м.За умовами аукціону покупець має погасити заборгованість із заробітної плати та перед бюджетом, а також сплатити ПДВ у розмірі 20% від фінальної вартості об’єкту. Станом на 30.09.2023 року цей сукупний борг становив 105,5 млн грн.

Останні новини:  Як в Україну везуть величезний трансформатор для ТЕС (Фото)


expert.in.ua