У США визначили найгіршого президента в історії країни: рейтинг

03.03.2024   21:34    63

У США за результатами експертно-наукового опитування визначили Дональда Трампа найгіршим президентом країни за всю історії. Він став останнім у рейтингу президентської величі.

Результати дослідження опублікуквав на своєму сайті професор політичних наук Університету Г’юсторна Брендон Роттінгаус, повідомляє “Укрінформ”.


Експертно-наукове опитування Presidential Greatness Project, яке фіксує ставлення наукової спільноти США до президентів країни, визначило Трампа останнім у рейтингу президентської величі.

Останні новини:  Доходи Росії від експорту нафти впали на 20% - МЕА

“Основна мета цього опитування полягала у створенні рейтингу президентської величі, що охоплює всіх (американських – ред.) президентів від Джорджа Вашингтона до Джо Байдена”, – йдеться в документі з результатами дослідження.Так, респонденти оцінили відчуття щодо величі кожного президента за шкалою від 0 до 100, де 0 – це повний провал президентства, 50 – середній показник, а 100 – найбільший. Після цього рейтинги кожного президента усереднювалися, і за отриманими результатами створювався список.

Останні новини:  Чому Україні складно отримати системи Patriot чи SAMP/T

За словами організаторів, результати рейтингу 2024 року схожі з попередніми, опублікованими 2015 та 2018 років. Однак в останньому таки є відмінності.
expert.in.ua