У Німеччині звинуватили Путіна у дестабілізації ситуації в країні

03.03.2024   17:45    59
У Німеччині звинуватили Путіна у дестабілізації ситуації в країні

Фото: ТАСС

Володимир Путін

Розмова офіцерів стосувалась теоретичних можливостей використання Україною німецьких ракет Taurus, у тому числі в ній міститься чутлива інформація.

“Зелені” Німеччині звинуватили очільника Кремля Володимира Путіна у намаганні дестабілізувати ситуацію в країні. Про це у суботу, 2 березня, заявила віце-голова парламентської групи “Зелених” Агнешка Брюггер, повідомляє Spiegel.

Останні новини:  США про відбиття атаки Ірану: Неймовірний успіх

Брюггер попередила, що після того, як в Росії був опублікований запис внутрішньої розмови між офіцерами ВПС Німеччини, можливі подальші диверсійні дії РФ в найближчі місяці.

“Події останніх кількох днів ще раз показують, як Володимир Путін намагається чинити масовий негативний вплив на наше відкрите суспільство, особливо в Німеччині, за допомогою дезінформації, дестабілізації та шпигунства”, – сказала віце-голова парламентської групи.Вона наголосила, що цього року, який і так сповнений важливими виборами, слід очікувати зростання загроз від Росії.

Останні новини:  США знайшли спосіб оплатити кошти для України, надані в борг - ЗМІ

“Ми повинні підготуватися до цього у політиці, медіа та суспільстві. Як суспільство, ми повинні стати більш стійкими, сильними і захищеними”, – додала Брюггер.


korrespondent.net