У Лондоні продають особняк Муссоліні

03.03.2024   05:41    54
У Лондоні продають особняк Муссоліні

Фото: Вікіпедія

Беніто Муссоліні

У період з 2009 по 2011 рік посольство було перетворено на приватний будинок.

Колишнє італійське посольство в лондонському престижному районі Белгравія виставили на продаж за 21 мільйон фунтів стерлінгів. Про це пише Tatler.


Особняк побудований на рубежі 20-го століття площею 7948 кв. футів упродовж століття був посольством Італії. Колись його купили для диктатора Беніто Муссоліні.

Останні новини:  Німців закликали терміново покинути Іран

Один із таунхаусів поблизу послужив джерелом натхнення для резиденції Г’юго Дракса, противника в знаменитому протистоянні Джеймса Бонда в Місячному гонщику. Дракс був названий на честь сера Реджинальда Дракса, однокласника автора і творця Бонда Яна Флемінга. Флемінг жив неподалік, на Ебері-стріт, з 1945 по 1953 рік.Після закінчення війни особняк був перетворений на офіс посольства італійського військового аташе. Аташе представляє персонал, який працює в італійських збройних силах. У 2005 році вони все-таки покинули це приміщення.

Останні новини:  Посол ФРН закликав передавати Україні системи ППО

У період з 2009 по 2011 рік посольство було перетворено на приватний будинок. На цокольному поверсі є кінозал, а також приміщення для персоналу, гардеробні для гостей і мармурові каміни епохи Регентства.

korrespondent.net