Toyota розробила екологічно ефективний двигун внутрішнього згоряння

03.03.2024   17:44    62

Toyota приділяє значну увагу збереженню та розвитку технології двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ), застосовуючи особливий підхід на тлі зростаючих інвестицій конкурентів в електромобілі (EV). Акіо Тойода, лідер японського автовиробника, представив амбітний проект з розробки двигунів.


Всупереч домінуючій тенденції до електромобілів, Toyota стверджує, що перехід до електричної мобільності буде поступовим процесом. В рамках своєї стратегії компанія активно працює над просуванням нових моделей ДВЗ, посилюючи свою прихильність до збереження традиційних бензинових, гібридних і водневих транспортних засобів.

Останні новини:  Семимісний салон, вибір двигунів та опцій: на європейський ринок виходить новий кросовер KIA Sorento

Основна мета – пом’якшити вплив цих транспортних засобів на навколишнє середовище, одночасно реалізуючи різноманітні стратегії для досягнення вуглецевої нейтральності.

Нещодавно Toyota провела випробування інноваційної системи фільтрації, призначеної для поглинання вуглекислого газу безпосередньо з атмосфери, використовуючи тепло двигуна. Випробування передбачало встановлення цієї системи на гоночний автомобіль GR Corolla, що працює на водні. Важливо, що Toyota передбачає потенційну адаптацію цієї технології для бензинових двигунів у майбутньому.Toyota двигун 2

Незважаючи на багатообіцяючі перспективи, серійне впровадження цієї революційної системи фільтрації в найближчому майбутньому не передбачається. Система фільтрації призначена для уловлювання відносно невеликої кількості вуглецю, ефективно компенсуючи викиди від звичайного бензинового двигуна. Однак вона потребує періодичної заміни.Наприклад, прототип, встановлений на GR Corolla, зміг відфільтрувати приблизно 20 грамів CO2 за 20-кілометрову поїздку. Для порівняння, бензиновий автомобіль зазвичай викидає близько 2 350 грамів CO2 на літр пального.

Останні новини:  Це конкурент одного з найкращих Kia: колишній бренд SsangYong випускає новий кросовер Korando

Прагнення Toyota до розвитку технологій двигунів внутрішнього згоряння відповідає її довгостроковому баченню сталого розвитку та екологічної відповідальності. У той час як автомобільна промисловість переживає сплеск розвитку електромобілів, унікальний підхід Toyota підкреслює її відданість всеосяжному та різноманітному ландшафту мобільності, що включає як традиційні, так і інноваційні технології.

avtosota.com