Тепер все буде простіше: Ощадбанк запровадив нову послугу для українців

03.03.2024   13:03    210


У 2024 році Державний Ощадбанк планує надати нові послуги для українських підприємців, у тому числі значні оновлення у цифровому сервісі “ОщадБізнес”, який використовується підприємцями для подання заявок на кредити. Про це повідомив голова правління банку Сергій Наумов.


Згідно із заявами, банк уже уклав угоду з міжнародним донором, який підтримає оновлення сервісу та додасть додаткові функції. Наприклад, юридичні особи та ФОП зможуть відкривати поточні рахунки, акредитовані оцінювачі зможуть проводити оцінку майна під заставою, а страхові компанії зможуть страхувати заставне майно.

Останні новини:  Україна може отримати від ЄС 1,9 млрд євро у травні, – Домбровскіс

Крім того, доступні будуть партнерські програми з більш ніж 300 партнерами. Сергій Наумов зазначив, що нові послуги у цифровому сервісі запроваджуватимуть протягом наступних шести місяців.

З 1 квітня 2024 року Ощадбанк також запроваджує нові тарифи та припиняє випуск деяких видів карток. Однією з ключових змін стане збільшення ставок за несанкціонований овердрафт. Зміни також стосуватимуться переказів за номером телефону для зарплатних карток.Банк також перегляне вартість обслуговування рахунків, які готуються до закриття, випуску окремих іменних карток та розрахунково-касового обслуговування для деяких додаткових карток. Крім того, певні види карток, такі як MC Debit World та Visa Rewards у ТП “Мій рахунок”, а також картки в EUR/USD у ТП “Мій рахунок” та “Зарплатний”, більше не випускатимуться.Щоб купити валюту у додатку Ощадбанку, українцям необхідно мати гривневу картку банку та картку для іноземної валюти. Отримати останню можна віддалено. Після цього клієнтам потрібно зайти в мобільний додаток Ощад24, вибрати пункт “Платежі” та натиснути “Обмін валют”, вказавши необхідну суму в доларах або гривні. Важливо пам’ятати, що НБУ встановив ліміт 50 тисяч гривень на валютні операції на місяць.

Останні новини:  Криптовалюти впали в ціні на 10-30%


clutch.net.ua