Стало відомо, хто може стати наступником Ердогана

31.03.2024   15:09    1479
Стало відомо, хто може стати наступником Ердогана

Фото: dhapress.com

Наступником Ердогана може стати розробник “Байрактарів”


Прихильники бізнесмена розглядають можливість його висування кандидатами в президенти, а експерти з турецької політики називають його ймовірним наступником Ердогана.

Наступником діючого президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана може стати його зять співвласник компанії Baykar з виробництва БпЛА Сельчук Байрактар. Він ​​одружений із донькою президента Сюмейє. Про це у суботу, 30 березня, пише The Wall Street Journal.

Останні новини:  "Перехід "червоної лінії": ЗМІ назвали особливість ураженої РЛС Контейнер

Видання зазначає, що 44-річний Сельчук Байрактар є одним із найпопулярніших громадських діячів у своїй країні. Припускають, що він ​може балотуватися в президенти Туреччини.

“Можливо, я скажу так, але це залежатиме від обставин”, – заявив Сельчук Байрактар ​​в інтерв’ю американській газеті Wall Street Journal, яке він дав у 2023 році, відповідаючи на питання про те, що Ердоган може попросити його взяти участь у виборах.Сельчук Байрактар ​​успадкував компанію разом із братом Халуком після смерті батька – Оздеміра Байрактара. Він, як уточнює WSJ, з дитинства знайомий з Ердоганом.

Останні новини:  Литва готується скоротити частку іноземних водіїв, включно з українцями, у транспортних компаніях

Видання зазначає, що безпілотники, вироблені компанією Байрактара, допомогли Україні на полі бою. Нині підприємство будує в країні завод з їхнього виробництва.Вибори президента Туреччини відбулися у травні 2023 року. Реджеп Тайїп Ердоган переміг у другому турі з результатом 52,18%. Наступні президентські вибори мають відбутися у 2028 році.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що цьогорічні місцеві вибори 31 березня будуть останніми в його політичній карʼєрі.

Останні новини:  Країни Балтії будують укріплення на кордоні з РФ,


korrespondent.net