Сигнали про те, що ваш чоловік хоче розлучитися

02.03.2024   03:10    72

Людина може дуже довго виношувати рішення йти їй від свого партнера чи ні. Насправді, це досить складно – залишити того, до кого ти колись мав найніжніші почуття. Ніхто не хоче бути «покинутою», але життя іноді приносить неприємні сюрпризи, коли чоловік іде з відносин остаточно і безповоротно. Саме тому ми підготували для вас опис ознак того, що розпад відносин вже не за горами.


Ви перестаєте спілкуватися. Якщо ваш чоловік більше не розповідає вам про те, як пройшов його день, або не питає, як ви провели свій, то це натяк на те, що він хоче розлучитися. Коли він починає відповідати на всі ваші запитання короткими фразами на кшталт «так, ні, не знаю», вам варто подумати про те, що відбувається з вашою парою. Це також стосується того, якщо він взагалі не бажає розмовляти, і всі діалоги завжди починаєте ви.У нього завжди поганий настрій. Якщо він постійно з вами виглядає розбитим, пригніченим, розлюченим з незрозумілих причин, можливо, він хоче розлучитися. Звичайно, він не зобов’язаний завжди перебувати в гарному настрої, але він і не повинен бути сумним і незадоволеним. Придивіться до свого партнера.

Останні новини:  Бажаєте стати багатшим? Позбавтеся від мислення бідняка!

Ви більше не гуляєте разом. Закохана людина йде на божевільні вчинки заради свого партнера. Він відправиться в те місце, яке ненавидить, лише б провести час зі своєю коханою людиною. Якщо в один прекрасний момент ви помічаєте, що змусити вашого чоловіка вийти з вами погуляти майже неможливо, це натяк. Чоловік іде, коли він не хоче проводити час разом, відмовляється йти на обід, і ви весь час перебуваєте в самоті… Однак, якщо він часто бачиться з друзями або раптово зривається кудись ввечері – він безперечно хоче розірвати стосунки.Ви не обговорюєте спільне майбутнє. Якщо у вас є людина, з якою ви зустрічаєтеся вже багато часу, то ви, ймовірно, обговорювали ваше майбутнє. Можливо, ви планували вирушити разом у відпустку чи обговорювали, скільки у вас буде дітей. Як би там не було, якщо ви казали про це раніше, але він не хоче обговорювати це зараз, то це сигнал про те, що він хоче закінчити відносини. Складно говорити про майбутнє з тим, кого ти не бачиш.

Останні новини:  Бажаєте стати багатшим? Позбавтеся від мислення бідняка!

У вас менше інтимної близькості, ніж раніше. Коли інтимне життя з вашим чоловіком починає пропадати – настав час серйозно поговорити. Якщо навіть ваше найбільш спокуслива нижня білизну його не збуджує, він відвертається, каже, що втомився, або близькість стає рутинною, і він не піклується про ваше задоволення, це ще один сигнал.

Останні новини:  Як жили українці 100 років тому: 60 унікальних старовинних фото

Його дратують всілякі дрібниці. Коли чоловік іде, або тільки-тільки збирається припинити відносини, він починає асоціювати з вами негативні речі. Це означає, що він може бути роздратований тим, що ви робите чи говорите, навіть якщо ці речі дуже незначні. Це буде очевидно, і ви все зрозумієте.

Ви завжди дізнаєтеся все останньою. Нова посада на роботі? А ви навіть не підозрювали, що він претендував на неї. Вихід нової комп’ютерної гри? А він навіть не говорив вам про це. Всі його друзі знають про це, але не ви. Якщо це так, то можливо, він хочеться розлучитися.

dailynews.kyiv.ua