Поради психолога: як закохати в себе чоловіка

02.03.2024   01:56    71

Перше враження

Ні для кого не секрет, що перше враження дуже важливе при знайомстві жінки з чоловіком, досить буквально декількох секунд, щоб у кожного з вас склалося певне враження один про одного. Тому для того, щоб залишити гарне враження ти повинна виглядати доглянутою, не легкодоступною і цікавою. Зацепи його своєю «родзинкою». Пам’ятай про те, що парфум, одяг, який підкреслить твою фігуру, начитаність, блиск в очах і нюдовий макіяж стануть додатковим бонусом.


Більше легкості, але не легковажності

Дівчина, яка виглядає відчайдушною і несамостійною не викликає теплих емоцій. Будь собою, розповідай про свої захоплення, питай, що цікаво йому, не говори про те, що ти «зголодніла», що тобі так треба сильне чоловіче плече (навіть якщо це так, навіть якщо стосунків давно не було, навіть якщо дуже хочеться любові і ласки).Не рвись до нього додому, незважаючи на те, що він наполягає. Не грай за його сценарієм, чоловіки самі часто не до кінця розуміють, як правильно будувати стосунки, навіть якщо самі цього хочуть. Вмикай холодний розум, не біжи «дивитися гарний вид з балкону його квартири», твоя тактика повинна бути такою, щоб він залишився з легким відчуттям «недоїдання», як каже Сатья Дас. Вияви кращі сторони, зацікав, але не розкривай козирі, пізніше він сам буде тобі вдячний за це, якщо він налаштований на довірчі і довгострокові відносини.Дозволь йому проявити себе чоловіком

Останні новини:  Як жили українці 100 років тому: 60 унікальних старовинних фото

Чоловікові подобається відчувати себе сильним і мужнім, подаруй йому цей стан, зроби все для того, щоб поруч з тобою він відчував себе потрібним(!), тоді ти просто не зможеш залишитися забутою.

Коли він приходить на чергове побачення з букетом квітів або з іншим якимось милим подарунком, не відмовляйся від його залицянь, адже так ти справді можеш поранити. Дякуй і цінуй. Ти повинна зрозуміти, що так він проявляє себе своє чоловіче «я».

Останні новини:  7 ознак того, що ви круті батьки. Пояснює психолог

Пам’ятай про зоровий контакт

Намагайся налаштувати контакт між вами, затримуй на ньому погляд, грайливо усміхайся, але не нав’язливо, попередньо можеш спробувати подивитися, як виглядає твоя усмішка і вираз обличчя під час прояви різних емоцій, твоє обличчя і очі – це візитна картка.

При зустрічі відводити погляд у бік інших чоловіків або дисплей телефону, на якому постійно висвітлюють смс – поганий тон. Краще взагалі вимкни інтернет, поки ви разом, щоб постійні повідомлення від інших залицяльників вас двох не відволікали, на перших порах такою «популярністю» ти його не заманиш, ревнощі теж не викличеш.

Останні новини:  Як жили українці 100 років тому: 60 унікальних старовинних фото

Романтична атмосфера

При виборі місця проведення побачення, вибирайте затишний ресторанчик із спокійною музикою (наприклад, джаз) і з приглушеним, тьмяним освітленням, яке створить певний романтичний настрій. Така лаунж-атмосфера зробить тебе менше скутою, а він зловить себе на думці, що поруч з ним красива і впевнена в собі жінка.

Натхненна дівчина = пристрасна дівчина

Будь-який чоловік хоче бачити поруч із собою цікаву дівчину. Ту, у якої є хобі, захоплення або зайнятість, що її надихає. Натхненна дівчина зможе надихнути і його самого на нові перемоги.