Переїзд в нове місто: позитивні і негативні моменти

01.03.2024   23:00    61

Всі неймовірно щасливі за вас. Звичайно, не обходиться без смутку, але всі пишаються вами і вашим рішенням вчинити цей «величезний крок» – переїхати в нове місце, яке ви скоро будете називати своїм будинком.


Всі піднімають келихи з шампанським за ваші пригоди і обіцяють залишатися на зв’язку. Ви то і справа чуєте: «Все буде так, як ніби ти нікуди і не їхала».

Ви і самі з нетерпінням чекаєте моменту, коли зможете відправитися в цю подорож. Хіба це не так?

Ви готові.

Вам сумно? Ні крапельки. Охоплює ностальгія? Зовсім трохи. Ви знаєте, що вам необхідний цей переїзд. Навіть якщо ви не можете чітко відповісти на питання про те, чому ви переїжджаєте, в глибині душі ви знаєте відповідь. Ви дозріли приміряти на себе інший спосіб життя. Вам необхідно пожити в іншій обстановці, в оточенні інших, незнайомих вам людей. Вам необхідно поринути у нову культуру та ввібрати нові ідеї. Необхідні нові можливості.Ви переїхали. Потихеньку звикаєте до нового життя. Знайшли місце, яке називаєте будинком. Влаштувалися на нову роботу і більш або менш вивчили район, в якому живете. Знаєте, де знаходяться найближчі продуктові магазини, і немає потреби постійно користуватися GPS.

Ви живете, працюєте. З’являється нова рутина. Ви продовжуєте відкривати для себе щось нове кожен день/тиждень/місяць. Ви ходите в ресторани і бари, в яких ніколи не були. Зовсім скоро якісь із них стануть вашими улюбленими. Вам подобаються мальовничі парки і акуратні, поки не звідані стежинки… Все це – абсолютно новий світ.Перший час все просто чудово. Вам подобається абсолютно все: погода, стиль життя, навколишня краса і величезний вибір розваг і місць, які можна подивитися. Ваші друзі і рідні заздрять вам білою заздрістю. А ще вони кажуть про те, як сильно за вами сумують.

У якийсь момент всьому цьому захопленню приходить кінець. Знайомі з «минулого життя» перестають лайкати ваші фото у «Фейсбуці». Навіть найближчі друзі не щодня пишуть повідомлення і не дзвонять щотижня.

Останні новини:  Квітникарі розповіли, чому жовтіє листя на трояндах

У якийсь момент радість від нового і незвіданого пропадає. Залишається лише рутина і ваші обов’язки.

Відпустка тепер можлива тільки в заздалегідь обумовлені з начальством періоди. У якийсь момент ви усвідомлюєте, що проводите наодинці з собою дуже багато часу. Саме в цей момент ви найгостріше відчуєте наслідки рішення переїхати на нове місце.

Ви раптом розумієте, що вам ні з ким піти на концерт, ні з ким піти в похід. Ви відчуваєте, що поруч немає вашого близького друга, з яким можна поговорити за келихом вина після довгого і складного робочого дня.

Вам пощастило побачити щось настільки красиве, що у вас буквально перехопило подих. Ніякі фотографії не зможуть повністю передати красу цього місця. На жаль, вам ні з ким розділити той момент, коли ви насолоджуєтеся всією цією красою.

Припустимо, ви захочете поїхати кудись на машині. Ви вирішите набрати попутників, щоб заощадити на бензині. На жаль, у вашому авто будуть тільки незнайомі вам люди.

Саме в такі моменти ви чітко усвідомлюєте, що ви самотні. У вас є тільки ви.

Ваші друзі, що залишилися в рідному місті, не кинули вас. Їх любов до вас не стала менше. По правді кажучи, переїзд в інше місто/країну тільки зміцнює дружбу між справжніми друзями. Просто життя не стоїть на місці.

Як і ви, ваші друзі теж продовжують жити. Ніхто з них не буде дзвонити і писати вам так часто, як обіцяв. Ніхто з них не буде приїжджати до вас в гості так часто, як клявся і бив себе в груди. По правді кажучи, з більшістю з колишних друзів спілкування зійде нанівець.

Поодинці переїхавши на нове місце, ви зіткнетеся з неймовірними труднощами. Буде здаватися, ніби життя випробовує вас на міцність.

Самотність – ось те, що ви будете відчувати найчастіше.

Будуть дні, коли ви будете сумніватися в правильності рішення переїхати. В такі дні самотність накриє вас з головою. Будуть дні, коли вам буде дуже сильно хотітися знову побачити свій колишній будинок, сім’ю і друзів. Вам захочеться побачити щось рідне і давно знайоме.

Останні новини:  Як правильно мити вікна, щоб не залишалось розводів

Будуть дні, коли ви будете постійно задаватися питанням типу: «Це місце взагалі коли-небудь стане мені справжнім будинком?»

Ви з нетерпінням будете чекати того моменту, коли все у вашому житті налагодиться.

Правда полягає в наступному: день, якого ви з нетерпінням чекаєте, настане. Поступово у вашому житті почнуть з’являтися нові відносини. Ви зустрінете людей, які приїхали з різних місць. Вони поділяться з вами безліччю дивовижних історій. У вас з’являться нові друзі, і почуття самотності почне потихеньку згасати.

Ви більше не будете задаватися питанням про те, чи є вам місце в цьому новому світі. Відтепер ви знайдете душевний спокій. Ви будете точно знати, що знаходитеся на вірному шляху.

Поступово те, що починалося як пригода, стане вашим новим життям. Життям, в якому кожний день – це шанс почати все знову.

Переїхати на нове місце – значить зіткнутися з труднощами життя, про які ви раніше і не підозрювали. Ви дізнаєтеся про себе стільки всього нового, що могли би ніколи і не дізнатися, якби так і не зважилися переїхати.

Ви не тільки звикаєте до самотності, ви вчитеся використовувати її з користю для себе. Доводиться брати на себе більше відповідальності, ніж раніше. Ви стаєте більш незалежними, ніж раніше. Все тому, що тепер вам доводиться самостійно заробляти на життя і контролювати свої фінанси.

Перед сном ви часто будете думати про те, як звести кінці з кінцями. Ці роздуми мотивують більше старатися для того, щоб знайти рішення.

Коли вам було в радість жити там, де вам все знайомо і зрозуміло. Тепер же ви вчитеся бути незалежними.

Ви показуєте світу свою справжню особистість. Ви працюєте над собою для того, щоб стати такими, якими ви хочете бути.

Останні новини:  Скільки може терпіти і не ходити в туалет доросла собака без шкоди для здоров’я

До вас приходить розуміння того, що переїздом ви намагалися втекти від ваших «внутрішніх демонів». Тепер ви розумієте, що вони підуть за вами, куди б ви не переїхали.

Ви відкриті новим ідеям. У вас з’являються нові інтереси. Ваш особистісний ріст та розвиток відбуваються значно швидше, ніж раніше. По мірі зростання змінюється і ваш стиль життя.

Ви усвідомлюєте, що ваш внутрішній світ зазнав кардинальних змін, а світ, який ви колись покинули, залишився колишнім. Тепер ви розумієте, наскільки важливо для людини виходити за межі зони комфорту.

Ви звикаєте не боятися заводити розмову з новими людьми. Шукаєте нових друзів. Відкриті новим знайомствам.

Ви вже майже забули, як це – починати все спочатку. Яке це бігти позаду всіх і будувати все з нічого. Реальність миттєво збила з вас всю пиху.

Ваш переїзд змінив вас. Ви адаптуєтеся до абсолютно нової обстановки і вчитеся процвітати в нових умовах. В процесі цієї адаптації і навчання ви стаєте сильнішими як емоційно, так і психологічно.

Зараз ви набагато краще, ніж раніше, розумієте себе.

Ви досить швидко визначили, що раніше не давало вам рухатися далі. Сьогодні ви знаєте, що хочете від життя. Знаєте, заради чого живете і що змушує вас йти вперед. Ви стали дійсно унікальною версією самого себе, адже тепер на ваші рішення впливає тільки ваша власна думка.

Дайте собі час. Не поспішайте. Будьте терплячі. Дайте собі право на помилку. Поставтеся до самого себе з розумінням. Але не забувайте штовхати себе, коли це дійсно необхідно.

Головне – не забудьте привітати себе. Ви зробили це. Ви зробили все для того, щоб отримати життя, про яке ви мріяли. Ви здобули перемогу.

І знаєте, в чому полягає ще одна істина? Зовсім скоро це нове життя стане вашим звичайним життям. Вона стане повсякденною реальністю. Зовсім скоро ви відчуєте себе вдома.