Одягнув Apple Vision Pro на весілля: у мережі обговорюють дивний вчинок американця

03.03.2024   13:18    49

У соцмережах та ЗМІ прогриміла історія нареченого з Юти (США). Американець Джейкоб Райт вирішив прийти на власне весілля у гарнітурі Apple Vision Pro. Одне але його наречена Камбрі була не в захваті від сумнівної ідеї.


Наречена неодноразово просила Джейкоба не робити цього. Вона вимагала, щоб наречений не з’являвся на весільних фото в гарнітурі. У результаті вони домовилися, що майбутній чоловік одягне шолом після офіційної церемонії, проте ентузіаст не послухався. Підсумок – щасливе обличчя Джейкоба та незадоволене обличчя Камбрі.

Останні новини:  Мережі підкорило товариське слоненя, яке подружилося з собакою (ВІДЕО)

Райт працює програмістом у ШІ-стартапі. Він зізнався, що технології – його головне захоплення. Його дружина не розділяє хобі свого чоловіка і вважає Apple Vision Pro “страшним” пристроєм.Я намагаюся не дивитися, тому що це трохи моторошно, трохи надприродно. Коли він у Apple Vision Pro, я дозволяю йому робити свої справи.Камбрі повідомила, що коли її чоловік у шоломі, вона уникає спілкування з ним.

Останні новини:  Кішка забралася у коробку, але не розрахувала свої сили і потрапила в халепу

Думка Джейкоба така. Він почувається менш напруженим, коли перебуває у Apple Vision. Також використання шолома дозволило йому знімати просторове відео від першої особи, щоб потім пережити цей момент знову.

У соцмережах думки розділилися. Є ті, хто співчуває Камбрі та вважає вчинок чоловіка егоїстичним та інфантильним. Інші не бачать у діях Джейкоба нічого поганого. Навпаки, за допомогою Apple Vision їхнє весілля стало обговорюваним і оригінальним.

Останні новини:  Ще нещодавно цей пес був бездомною твариною, а тепер він — консультант дилерського центру Hyundai