Навіть там, де немає зв'язку: Укрпошта запровадила нову послугу – хто може скористатися

03.03.2024   11:05    54


Укрпошта отримала ліцензії для надання нової послуги населенню, що є особливо важливим для віддалених населених пунктів, де часто відсутній навіть мобільний зв’язок. Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський у своєму телеграм-каналі.


Національний оператор Укрпошта розпочав безплатну доставку лікарських препаратів на деокуповані та прифронтові території. Програма “Укрпошта. Аптека” стартувала 21 лютого 2024 року у Донецькій області та прикордонних районах Сумської області.

Останні новини:  Чому Україні складно отримати системи Patriot чи SAMP/T

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський заявив: “Ми розпочинаємо цей пілотний проєкт з Донецької області та прикордонних районів Сумської області, де просто відсутні аптеки. Поступово цей проєкт охопить всю територію нашої країни… Не все одразу запрацює, процеси вимагають відновлення – інформаційні технології, склади та системи контролю температури”.Після цього планується розширити послугу на мешканців інших прифронтових областей, таких як Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька тощо. Клієнти Укрпошти зможуть робити замовлення медичних препаратів через стаціонарні відділення, пересувні відділення або листоноші, навіть у місцях, де немає мобільного зв’язку.

Останні новини:  На оборонних підприємствах України працює 300 тисяч людей, – Зеленський

Компанія сподівається, що нова послуга допоможе повністю вирішити проблему доступності ліків для українців, включаючи мешканців сільських районів, особливо людей похилого віку, які тимчасово не можуть купувати ліки.Щоб замовити медичні препарати через Укрпошту, необхідно:

Зателефонувати за номером 0 800 300 54;
Дотримуватися інструкцій у голосовому меню;
Отримати замовлення безплатно через Укрпошта Експрес.

Останні новини:  Іноземець намагався вивезти з України монети Стародавнього Риму віком 2000 років

Відстежити доставку можна на сайті компанії, у мобільному додатку або через чат-бот у месенджерах. Буде доступно більше ніж 10 000 медичних препаратів, які не вимагають рецепту. Також доставлятимуть медикаменти за програмою “Доступні ліки” – безкоштовно або з невеликою доплатою.


clutch.net.ua