Миле домашнє поросятко стало інтернет-знаменитістю після того, як навчилася «розмовляти» кнопками

01.03.2024   23:50    42

Надзвичайно розумне домашнє порося Мерлін нещодавно стало інтернет-знаменитістю після того, як навчилося спілкуватися зі своєю господинею Міною Алааї за допомогою спеціальних кнопок. Міна з самого дитинства займалася вихованням свого тямущого вихованця, тому він привчений до лотка, вміє гуляти на повідку, виконує команди, «говорить» і навіть вміє розрізняти деякі кольори.


«Всі завжди говорять, що Мерлін найрозумніше порося в світі. Воно дійсно дуже швидко всьому вчиться і у нього хороші манери», — сказала Міна.

Міна закохалася в Мерліна в ту ж секунду, як побачила його і принесла додому, де його чекали частування, іграшки та ліжко. Порося відразу відчуло себе в новому оточенні як вдома і швидко порозумілося з іншими вихованцями своєї господині — домашніми щуром і ящіркою.Коли кмітливе поросятко освоїло всі команди, Міна вирішила навчити його спілкуватися за допомогою кнопок, що озвучують різні фрази. Кожна кнопка має свій колір і фрази, що дозволяють Мерліну повідомляти про потреби і бажання своєї власниці. До них відносяться прохання про їжу або воду, про прогулянку і навіть про те, щоб вона заспівала і потанцювала з ним.

Останні новини:  Хитра втеча песика з вольєра розсмішила глядачів

 

Завдяки новому навику Мерлін швидко стало справжньою зіркою соціальних мереж. Тепер забавні ролики з поросям збирають мільйони переглядів і тисячі захоплених коментарів.

  • «А-ха-ха, цей свин завжди піднімає настрій. Він просто прекрасний».
  • «Який розумний хрюндель».
  • «Ого, не знав, що свинки такі кмітливі. Круто».
  • «Ну от як після такого свинину їсти?».
  • «Ось-ось, я, здається, теж стану веганом після цього відео».
Останні новини:  Ще нещодавно цей пес був бездомною твариною, а тепер він — консультант дилерського центру Hyundai