Мережі насмішила реакція цуценя на гикавку (ВІДЕО)

03.03.2024   14:20    49

У мережі з’явилося дуже миле відео, як щеня відреагувало на свою першу гикавку. Смішні кадри, як бореться песик з новим станом просто вразили інтернет-користувачів.


Сьогодні відео про свійських тварин набирають дедалі більше популярності. Хазяї вихованців навіть створюють своїм вихованцям особисті сторінки в соціальних мережах, не кажучи про те, що щодня на просторах Інтернету з’являються нові смішні, а іноді й дуже зворушливі відео з чотирилапими друзями. Відео, як щеня намагається подолати свою першу гикавку просто вразило користувачів мережі.

Останні новини:  Рибний танкер перекинувся, але 77 000 молодих лососів стрибнули в струмок, щоб врятуватися

На кадрах невеликий ретрівер зіткнувся вперше з гикавкою. Собачка не знає, як реагувати на цей стан. Песик не розуміє, що відбувається та жалібно дивиться на господаря, який знімає відео, щоб він йому допоміг. Собачка то встає з ліжка, то лягає. Як допомогти білому цуценяті не знає і сама господиня.Відео на платформі You Tube набрало 367 тисяч переглядів та більше сотні захоплених коментарів.

Останні новини:  Песик з притулку з першого погляду обрав собі господаря — журналіста, який знімав ролик про покинутих тварин