Макіяж на навислу повіку: правильні поради для дівчат

02.03.2024   01:00    44

Нависла повіка — вельми поширена проблема у багатьох представниць прекрасної статі. Тут важливо зробити грамотний макіяж, щоб приховати недолік і при цьому підкреслити красу своїх очей. Слід зауважити той факт, що мейк-ап сам по собі — це ціле мистецтво, якому вчаться не за один день. Є досить хороші поради, що допомагають приховати різні недоліки, при цьому підкресливши достоїнства.


Макіяж допоможе приховати навислу повіку

Нависла повіка зазвичай з’являється у більш зрілих представниць прекрасної статі через вікові зміни. Однак деяким молодим дівчатам не щастить зі спадковістю, і в результаті вони стикаються з такою проблемою. Вирішується вона легко за допомогою макіяжу. Варто окремо підкреслити той факт, що навислу повіку можна ще виправити за допомогою пластики, спеціальних домашніх вправ, вітамінів і правильного водного режиму.Укладання брів

Перше, що слід робити при макіяжі очей для навислої повіки — це змінити свої брови. Оформляється злегка і акуратно піднята лінія, яка трішки подовжує брови. Зробити подібний трюк можна як самостійно, так і звернутися за допомогою до професійного візажиста. Він же допомагає розкрити візуально погляд. Хорошу фіксацію волосків брів забезпечує спеціальний гель.Замість бази для тіней потрібно вибрати тінт

Останні новини:  Скільки може терпіти і не ходити в туалет доросла собака без шкоди для здоров’я

Якщо говорити про літній період року, то замість звичної бази для макіяжу очей краще надавати перевагу тінтам. Вони володіють насиченою пігментацією і при цьому досить універсальні. Тінти можна наносити як на повіки, а так і на губи, яблучка щік і при цьому абсолютно не боятися алергії. Так як найчастіше ці засоби робляться на основі олії, вона не сушить шкіру, а зволожує її.

Різноманітність тінтів при цьому вражає. Насамперед засіб наноситься на кінчик пальця. Далі пальцем нанести тінт на центр повіки, розтушувати гарненько по всій поверхні, щоб відтінок став напівпрозорим в кінцевому результаті. Якщо хочеться отримати більш насичений колір, тоді є сенс нанести ще шар тінту.

Тільки матові тіні

Якщо існує така проблема, як нависла повіка, тоді слід надавати перевагу виключно матовим тіням. Ні про які перламутрові відтінки навіть мови бути не може. Тим більше що структура у них така, що вони швидко розходяться, розмазуються, а шиммер зробить погляд ще більш важким. А ось матові тіні, навпаки, відмінно лягають, легко розтушовуються, більш стійкі і створюють досить красивий напівпрозорий серпанок.

Останні новини:  5 ранкових процедур, які допоможуть схуднути

Матові тіні представлені як у вигляді олівців, так і у вигляді стіків. Наносяться вони досить легко. Розтушувати засіб можна як пальцем, так і пензлем для макіяжу. При навислій повіці також важливо уникати графічності і надавати перевагу створенню серпанку.

Макіяж для навислих повік допомагає зробити погляд більш відкритим

Потрібно бути акуратними зі стрілками

Одним з найпопулярніших запитів в пошукових системах є питання про те, як робити стрілки при навислій повіці. Насправді особливих складнощів тут немає. Стрілки можуть бути як графічними, так і мініатюрними. А в спеку краще віддати перевагу стійкому олівцю. Він допоможе намалювати вельми красиві стрілки з першої спроби навіть малодосвідченим в макіяжі дівчатам. Лінію при навислій повіці краще створювати досить тонкою, щоб не зменшити візуально свої очі.

Останні новини:  Городник розповів, чим можна швидко вивести равликів і слимаків

Білі тіні

При навислій повіці далеко не останню роль відіграють тіні білого кольору або ж олівець. Краще використовувати матовий варіант. Наносять засіб на внутрішні куточки очей, а потім акуратно розтушовують. Очі будуть візуально виглядати більш відкритими.

Консилер на тон темніший, ніж колір шкіри

Консилер — це відмінний засіб для маскування різних недоліків. Він же допомагає ще й погляд розкрити. Причому при навислій повіці краще не підбирати занадто світлий консилер і віддати перевагу варіанту трохи темнішому кольору своєї шкіри. Такий простий лайфхак зробить погляд більш свіжим.

Вії

Об’ємні вії досить швидко приховують такий недолік, як нависла повіка. Але при цьому туш не варто наносити занадто густо. Якщо вії занадто короткі, тоді є сенс просто відправитися в салон краси і наростити їх. Тоді і на макіяж забагато часу витрачати не доведеться. Щоб візуально зменшити очі, в нижньому ряду слід лише підвести куточки очей. Але фарбувати їх тушшю не варто при цьому.