Китайські автомобілі можуть шпигувати за громадянами США, – Байден

03.03.2024   08:34    44

Президент Джо Байден заявив, що він доручив міністру торгівлі США розпочати розслідування щодо транспортних засобів, що походять з Китаю та інших “країн, що викликають стурбованість”.

 

У своїй заяві президент сказав, що “Китай сповнений рішучості домінувати в майбутньому на автомобільному ринку, в тому числі за допомогою нечесної практики”. Він додав, що країна готова заповнити американські дороги технологічно передовими автомобілями, які можуть становити загрозу національній безпеці.

Останні новини:  США знайшли спосіб оплатити кошти для України, надані в борг - ЗМІ

“Підключені до мережі транспортні засоби з Китаю можуть збирати конфіденційні дані про наших громадян та нашу інфраструктуру та надсилати ці дані назад до Китайської Народної Республіки», — сказав Байден.

Посольство Китаю у Вашингтоні оперативно розкритикувало Білий дім за припущення, що його автомобілі становлять загрозу для американців. Однак Байден стверджував, що Китай вводить обмеження для американських автовиробників.

Останні новини:  Стало відомо, в якій європейській країні створено найкращі умови для роботи жінок

Це не перший раз, коли США вводять обмеження на китайські компанії через побоювання національної безпеки. Офіційні особи в Білому домі заявили, що ще занадто рано говорити про те, які дії може рекомендувати міністр торгівлі щодо автомобілів. Однак вони сказали, що уряд має широкі юридичні повноваження, які потенційно можуть мати “великий вплив”.

У США вже заборонили електричним транспортним засобам з китайськими батареями мати право на екологічні податкові пільги.

Останні новини:  Байден поговорив з Нетаньягу і збирає лідерів G7autogeek.com.ua