Істин, яких потрібно дотримуватися, будуючи серйозні стосунки

03.03.2024   03:15    61

Ідеальних відносин не буває. Однак є велика різниця між значущими стосунками і тими, які не мають майбутнього. Відносини повинні приносити людині радість. На жаль, на практиці це не завжди так. Багато людей починають роман заради самого романа. Інші – просто бояться самотності. У такому разі їм не судилося дізнатися, що таке по-справжньому глибокі, значимі відносини.


Відносини будуються не тільки на любові і сексуальному потязі. Крім цього, потрібна ще й доброта, вміння проявляти співчуття і повагу до партнера, вміння терпіти і бажання працювати над відносинами в цілому.

Глибокі та значущі відносини – це здоровий союз, в якому партнери піклуються один про одного. Це відносини, в яких є все для того, щоб витримати випробовування часом. Відносини, в яких партнери готові підтримати один одного, надихати рости і розвиватися.Хочете дізнатися, чи можна вважати ваш союз серйозним і міцним? Ось істини, які розкривають природу подібних відносин.

Партнери спиймають один одного такими, якими вони є. Партнери сприймають один одного зі всіма недоліками, і сумнівами у собі. Ніхто не намагається змінити іншого і зробити його таким, яким він хотів би його бачити. Якщо ваша друга половинка постійно намагається щось переробити у вас, такі відносини абсолютно точно не можна назвати здоровими.У глибоких відносинах теж бувають злети і падіння. Насправді таке буває у будь-яких відносинах. Різниця лише в тому, що в серйозних відносинах хороших моментів більше, ніж поганих. Якщо ви і ваша друга половинка постійно сваритеся з приводами і без… Якщо ваші відносини переповнює суцільний негатив, то вони, ймовірно, зайдуть у глухий кут.

Останні новини:  Бажаєте стати багатшим? Позбавтеся від мислення бідняка!

Ви любите один одного просто за те, що ви є один в одного. Люди або люблять один одного, або ні. Ви не можете змусити когось любити вас у відповідь.

Вчинки говорять голосніше за слова. Так, знаємо, це банальне кліше. Але все ж таки, у ньому відображається істина. Слова нічого не значать до тих пір, поки їх не підкріплюють конкретними діями. Ваш партнер постійно говорить вам про свою любов і засипає вас компліментами, але при цьому обманює, не стримує своїх обіцянок і заподіює біль? Якщо це так, то вашій другій половинці немає діла до вас і ваших відносин.

Партнери чудово знаходять спільну мову. Серйозні і тривалі стосунки можливі тільки тоді, коли обидві людини здатні ділитися своїми ідеями, думками, проблемами і страхами. Тільки якщо ви можете чесно і відкрито поговорити зі своєю другою половинкою, ви зможете вирішити проблеми і подолати труднощі, які виникають у відносинах.

Ви надихаєте один одного рости і розвиватися. У глибоких, серйозних відносинах партнери своїми діями і словами спонукають і надихають один одного ставати краще. Спонукають досягати поставлених цілей і процвітати. Якщо ваш партнер не дає вам рости і розвиватися, це не та людина, яка зможе по-справжньому йти з вами по життю.

Останні новини:  7 ознак того, що ви круті батьки. Пояснює психолог

В основі здорових і тривалих відносин лежить чесність. Брехня і зради підривають довіру. Без довіри відносини буквально розвалюються. Партнери підтримують один одного. У таких відносинах люди переживають разом і в горі, і радості. Люблячі люди не кидають партнера з його проблемами. Вони один для одного – найбільша підтримка і опора.

Ви спільно знаходите рішення в конфліктних ситуаціях. Закохані люди не втрачають голови і не починають на все горло репетувати в разі суперечки. Це шлях, яким йдуть пари, які насправді не бажають знайти рішення виниклої проблеми. У міцних відносинах люди йдуть цивілізованим шляхом – вони сідають за «стіл переговорів» і спокійно говорять. Вони намагаються знайти рішення. А ще, вони вміють і готові пробачати. Здатність пробачати – це одна з найважливіших чеснот. Кожен може зробити помилку. І кожен з нас заслуговує другого шансу. Однак важливо не переборщити. Варто розуміти, які межі партнер не повинен порушувати. Іноді доводиться сказати: «З мене вистачить».

Партнери пишаються один одним. У таких відносинах партнери не соромляться один одного. Вони готові на весь світ кричати про те, як вони вдячні Богові за зустріч. Їм подобається разом проводити час. Зовсім не обов’язково постійно ходити по ресторанах для того, щоб отримувати задоволення від спільного проведення часу. Ідеальний вечір суботи для них, наприклад, це час, проведений разом за переглядом фільму і поїданням піци. Їм подобається просто бути поруч один з одним.

Останні новини:  Як жили українці 100 років тому: 60 унікальних старовинних фото

Також, закохані цінують право на особистий простір і час. Партнери в таких відносинах вільні. Кожен з них може проводити свій особистий час так, як він хоче. Це можуть бути зустрічі з друзями, домашні клопоти чи хобі, яке приносить задоволення.

Партнери поважають один одного. Незалежно від того, наскільки різних поглядів кожен з них дотримується, вони поважають думку один одного. Ваша друга половинка ніколи не буде принижувати вас тільки тому, що ви з нею в чомусь не згодні.

Кожен з вас бере відповідальність за свої вчинки. Якщо хтось із закоханих зробив помилку, він зізнається в цьому. У таких відносинах люди не прагнуть перекласти провину за вчинене один на одного.

Ви довіряєте один одному. Довіру важко заслужити, але легко втратити. Кожен з партнерів в таких відносинах цінує довіру. Саме тому ніхто з них не створює ситуації, в якій треба буде обманювати. Кожен з них знає, що брехня зруйнує довіру. Тому у таких відносинах зрада неможлива.