Чистота зимових речей: як часто їх треба прати

01.03.2024   00:20    73

Зимові речі не так часто перуть порівняно з іншими сезонами. Складається враження, що вони менше забруднюються. Насправді, улюблені шарфи, шапки та рукавиці можуть стати серйозною бактеріальною проблемою.


Чому так відбувається

Вам здається, що шапка чи шарф завжди лишаються чистими. Це ж не куртка чи пальто, які постійно доторкаються до різних поверхонь. Насправді, вони вбирають не лише частинки відмерлих клітин шкіри, але й ще бактерії і бацили з повітря. Тож факт забруднення є.

Останні новини:  Поради з прибирання, які насправді не допомагають зробити дім чистішим

Як часто прати

Шапки, шарфи та рукавиці рекомендується прати приблизно 3-5 разів за сезон. Залежить від того, наскільки часто ви ними користуєтесь. Окрім того, важливим моментом є і тип тканини, з якого виготовлені аксесуари. Якщо ви користуєтесь парфумами та косметикою, прання треба робити частіше.Окрема історія про рукавиці. Вони найбільше контактують з різними поверхнями, тож бактерій та бруду на них суттєво більше. Якщо ви ними користуєтесь часто, тоді раз на тиждень треба їх відправляти в пральну машину.

Останні новини:  Яких б’юті-прийомів варто уникати в макіяжі, якщо вам більше 45 років

Отже, прати треба доволі часто. Це позбавить вас від розплідника бактерій. Звичайно, наприкінці сезону всі речі перед відправкою по кульках на зберігання треба також обробити.

Джерело ua-novosti.infoua-vestnik.com