Байден обговорив з Мелоні допомогу Україні

02.03.2024   18:21    65
Байден обговорив з Мелоні допомогу Україні

Фото: скриншот

Мелоні та Байден

Голова італійського уряду заявила, що під час головування країни у G7 вестиме політику повернення міжнародного порядку, який має забезпечити Україні майбутнє.

Президент США Джо Байден у п’ятницю, 1 березня, зустрівся з прем’єр-міністеркою Італії Джорджі Мелоні. Лідери обмінялися думками щодо цілей Італії під час головування в G7, серед яких – “незмінна підтримка України”, повідомили у Білому домі.

Останні новини:  Авіація НАТО підіймалася в повітря через атаку РФ по Україні

Зазначається, що під час зустрічі лідери обмінялися поглядами на майбутні перспективи Італії під час її голосування у Великій сімці. Серед них – незмінна підтримка України, сталий розвиток, продовольча та енергетична безпека, міграція, а також співпраця у сфері штучного інтелекту та продовження спільних зусиль на підтримку Партнерства з глобальної інфраструктури та інвестицій.Байден разом з Мелоні підтвердили непохитну підтримку України в боротьбі з російською агресією. Президент високо оцінив лідерську роль Мелоні у G7 та Європейському Союзі, спрямовану на посилення допомоги України.

Останні новини:  З Білорусі до РФ везли 700 кг устриць і лобстерів, захованих в меблях

“Ми плануємо насамперед забезпечити міжнародний порядок, який ґрунтується на правилах, що захищає свободу і забезпечує Україні майбутнє,” – заявила Мелоні.Очільники також підтвердили свою відданість праву Ізраїлю на самооборону відповідно до міжнародного права та обговорили важливість допомоги сектору Газа в умовах наступу. Байден заявив, що США скидатимуть гуманітарну допомогу жителям Гази з повітря.

Останні новини:  Іран готується до ядерної війни, в якій Захід програє, – Telegraph

Крім того, лідери обговорили майбутній саміт лідерів Великої сімки в Апулії та саміт НАТО у Вашингтоні. Вони наголосили на життєвій важливості трансатлантичних відносин та їх провідну роль у вирішенні викликів.


korrespondent.net