Apple вклала понад 10 млрд доларів у створення електромобіля, але так і не випустила його

01.03.2024   23:31    42

Американська компанія Apple закрила свій проект створення власного електромобіля. За 10 років технологічний гігант вклав у цей проект понад 10 млрд доларів.

Як стверджує The New York Times, низка співробітників Apple, які займалися цим проектом, були раді його закриттю. Вся справа в тому, що проект існував дуже довго, і за цей час Apple неодноразово змінювала цілі, керівництво та робочі процеси.

Останні новини:  У Києві помічено найбільш незвичайний автомобіль на газі (Фото)

Над проектом сумарно працювало близько 2000 чоловік, і це був один із перших проектів Apple, який залучив таку велику кількість людей з інших структур. Серед них були і колишні співробітники NASA і вихідці з Porsche.

За словами експертів, команда досягла певних успіхів за 10 років існування проекту. Наприклад, вона розробила лобове скло, яке може відображати покрокові інструкції, та люк у даху, виготовлений із спеціального полімеру для зменшення сонячного тепла.Нагадаємо, попит на електромобілі в Україні підскочив у січні втричі. Основну масу зареєстрованих за місяць електромобілів становили легкові авто.

Останні новини:  Які нові авто за 1 мільйон гривень можна купити в Україні