З'явилося друге з часів вторгнення свідоцтво про застосування окупантами рідкісного РСЗВ "Чебурашка" з нестандартним калібром

12.02.2024   12:08    714

На сході України спостерігається застосування рідкісної РСЗВ “Чебурашка” збройними силами РФ. Згідно з повідомленням видання Defense Express, цей вид озброєння, що має формально оголошений калібр 217 мм (насправді 240 мм), не є стандартним для російської армії, але стандартний для армії Північної Кореї.


Подробиці

Перед початком повномасштабного вторгнення росіян ці РСЗВ належали бойовикам т.зв. “ДНР” (пізніше -1-му армійському корпусу ЗС РФ), тоді як російська пропаганда описувала “Чебурашку” як “крафтовий” виріб, вироблений на тимчасово окупованому Донбасі.

Останні новини:  У Москві квіти з меморіалу Навальному переносять до меморіалу Пригожину

З'явилося друге з часів вторгнення свідоцтво про застосування окупантами рідкісного РСЗВ "Чебурашка" з нестандартним калібромНапередодні зафіксовано другий випадок згадки російської РСЗВ “Чебурашка”, починаючи з лютого 2022 року. Аналітики також зазначають, що РСЗВ могли бути виготовлені в одиничних екземплярах.

З'явилося друге з часів вторгнення свідоцтво про застосування окупантами рідкісного РСЗВ "Чебурашка" з нестандартним калібромМобільний ракетно-артилерійський комплекс “Чебурашка”, встановлений на модифікованому шасі автомобіля КрАЗ-260, оснащений 217-міліметровими ракетами, із заявленою дальністю стрільби до 9600 метрів. Система здатна випустити до 64 ракет, розділених на два блоки (по 32 ракети в кожном).

Останні новини:  Не лише по Україні. Репетиції ядерних ударів у РФ


wheel-news.com