Як відновити колишню густоту брів: 8 дієвих порад

12.02.2024   11:40    1180

Розповідаємо, як доглядати за бровами для їх густоти, чим доповнювати догляд і що робити, якщо брови більше не ростуть.

Припиніть вискубувати брови


Найважче, але й найважливіше: зібрати волю у кулак і не торкатися до пінцету для брів хоча б 4 місяці. Саме стільки часу потрібно, щоб природа “взяла своє” після регулярного корегування. Якщо ви позбавлялися від зайвих волосків занадто активно, то для повної регенерації може знадобитися рік і навіть більше.

Додайте у раціон БАДи

Дійте з різних сторін — у тому числі й зсередини. Додайте у раціон БАДи. Це мають бути ті ж самі біологічно активні добавки, що й для посилення росту волосся. У випадку з бровами вони теж працюють. Лідерами у цьому питанні є біотин (біорозчинний вітамін групи В) і вівіскал (амінокислотно-мінеральний комплекс, що стимулює ріст волосся).Користуйтеся кондиціонером для брів

Останні новини:  Речі, які щасливі пари ніколи не роблять

Не лінуйтеся і наносьте перед сном кондиціонер для брів. Знайти свій “чудодійний засіб” не настільки вже й легко. На жаль, тут є лише один шлях: порада професіонала і особисте тестування. Іноді те, що підходить іншим, не є найкращим варіантом для вас. Більше того, деякі гарні фахівці самі змішують олії для своїх клієнтів. Отже, треба пробувати.Дотримуйтесь правил маскування

Якщо зараз у вашому житті період “негарних брів”, то потрібно навчитися приховувати ситуацію. Наприклад, у разі зрадницьких просвітів між волосками їх можна заштрихувати олівцем і пудрою для брів.

Останні новини:  Під якими знаками зодіаку народжуються такі жінки

Користуйтеся додатковими засобами для маскування

Коли зона відновлення по-справжньому велика, краще у якості помічника обирати не олівець, а тонований гель, пасту або пудру на восковій основі. Ці засоби не лише заповнять порожнечі, але й приборкають короткі волоски, які відростають, що однозначно надасть бровам доглянутий вигляд.

Користуйтесь сухим консилером

Щоб закамуфлювати рідкісні волоски, що ростуть на вильоті брів, можна підключити до роботи сухий консилер.

Постійно контролюйте форму брів

Тим, для кого ідеалом жіночої краси є Фріда Кало, взагалі можна розслабитися, іншим бажано все ж таки не створювати моноброву. Це означає, що волоски на переніссі періодично потрібно видаляти. Простий прийом допоможе визначитися з зоною “прополки”. Поставте палець між бровами і відзначте олівцем для повік його контури з обох боків. Приберіть палець і вискубуйте волоски лише з внутрішньої зони, окресленої двома штрихами, намагаючись не зачіпати початок лінії брів (саме цю область найскладніше відновити).

Останні новини:  Як позбутися неприємного запаху від взуття

Відвідайте гарного майстра

Коли усі ваші дії закінчаться успіхом і брови знову стануть густими, не повторюйте колишніх помилок! Найкраще піти у салон до гарного фахівця, який підбере ідеальну форму саме для вас.