Як підвищити рівень гормону задоволення в самоізоляції

26.02.2024   09:00    45

Всі ми знаємо толк в радощах і задоволеннях. Багато людей володіють інформацією, що відповідає за це гормон дофамін. Як відчувати більше радості від життя?


+ Що їмо?

Звертаємо увагу на продукти, що містять тирозин, це підсилювач вироблення природного дофаміну. А також на продукти, що містять антиоксиданти. Тирозин міститься в твердих сортах сиру, яйцях, морепродуктах, а так само в білокачанній капусті, буряку, яблуках, полуниці, лохині, бананах і авокадо. Додайте до цього мигдаль, бобові і зелений чай, і Ви забезпечите себе тирозином.

Останні новини:  Як упорядкувати свої речі в гардеробі: корисні лайфхаки, які полегшать життя

Тепер про антиоксиданти, які знижують дію вільних радикалів, що заважають виробленню дофаміну. Вони є у фруктах, ягодах, спеціях, зелені, чаї та овочах.

+ Від чого відмовляємося?

Доведеться обмежити тютюн, алкоголь, надлишок цукру і кофеїну та постаратися не вплутуватися в психологічні залежності. Все це заважає нормальному виробленню дофаміну.

+ Що робимо?

Займаємося улюбленими справами, закохуємося, висипаємося і не обмежуємо себе в сексі. А так само плануємо маленькі цілі, досягаємо їх і отримуємо задоволення.