В Європі з’явився новий дорожній знак

12.02.2024   15:00    1698

Символ чорного автомобіля на білому тлі чи то занурюється, чи то зникає в нерівних лініях. Такий знак попереджувальної групи з’явився на дорогах Іспанії.

Водіям не варто ігнорувати попередження цього таємничого допоки дорожнього знаку. Отож, що означає той символ і чому на нього варто звернути особливу увагу?


Поява дорожнього знаку Р-33 на деяких дорогах Іспанії не суперечить ключовим стандартам безпеки дорожнього руху Євросоюзу, однак країни можуть розміщувати власні дорожні знаки та наносити розмітку за власними зразками та колірною гамою.

Останні новини:  Експерти назвали найнадійніші марки авто, які є в Україні

Саме тому введений новий дорожній знак Р-33 зустрічається тільки в Іспанії, але цілком ймовірно, що європейська стандартизація збагатиться ще й таким символом.

Попереджувальний знак з зображенням майже зниклого у чорно-білому мареві автомобіля застерігає від небезпеки.З опису стає зрозуміло, що транспортний засіб заходить у зону, де часто трапляються явища обмеженої видимості. Це може бути туман, сніг, дощ чи дим.

Для Іспанії такий крок виправданий, зроблений для покращення безпеки дорожнього руху.

Останні новини:  Оновлений Kia Sorento почнуть збирати в Казахстані

Особливо це доречно в гірських районах південної частини країни з безліччю ділянок доріг, які часто вкриті густим туманом.

Таким чином, новий дорожній знак Р-33 готує водія до можливих ускладнень дорожньої ситуації, труднощів, спонукає ретельніше оцінити дистанції та швидкості інших учасників дорожнього руху, а також попереджає про необхідність бути особливо обережними.Побачивши на дорозі такий знак та оцінивши ситуацію, зайвим не буде включити ближнє світло фар або протитуманні фари.

Останні новини:  В Україну поставлено партію інноваційних тягачів Volvo

Цим водій подбає не тільки про власну безпеку, але й допоможе іншим учасникам дорожнього руху, виділивши свій транспортний засіб вогнями освітлення.

В Україні немає еквівалента іспанського P-33. Про погодні умови попереджає хіба що знак 1.17 “Боковий вітер”, Натомість у нас багато знаків, які попереджають про погане дорожнє покриття – від 1.10 до 1.16 (нерівна дорога, вибоїна, пагорб, викид каміння, небезпечне узбіччя, слизька дорога тощо).


newsauto.com.ua