В Україні знову зросла кількість автомобільних викрадень

12.02.2024   14:00    731

Повернення до Рівнів до Воєнного Періоду

Після рекордного зростання кількості викрадень автомобілів у перший рік повномасштабного вторгнення, згідно з даними Міністерства внутрішніх справ, як повідомляє Opendatabot, кількість викрадених вантажопідйомників повертається до звичайних рівнів.


У 2023 році фіксувалася практично така сама кількість викрадень автомобілів, як і до початку повномасштабної війни – 1278 крадіжок. Це майже на 90% менше, ніж у 2022 році, коли було зафіксовано рекордну кількість викрадень автомобілів – 12 448 одиниць. Для порівняння, у 2021 році ця цифра становила 1148 викрадених автомобілів.

Останні новини:  Toyota Camry: Новий вимір якості та комфорту в бізнес-класі

Регіональні Тенденції

Регіони, які переживали найвищу частоту викрадень автомобілів, були тими, що знаходились на передовій:

  • Донецька область: 375 викрадень
  • Херсонська область: 178 викрадень
  • Дніпропетровська область: 168 викрадень транспортних засобів

До початку повномасштабної війни найвища кількість викрадень автомобілів була зафіксована в Києві: 34% всіх випадків викрадень автомобілів у 2021 році.Навпаки, найменше кількість викрадень автомобілів у 2023 році зафіксована в Тернопільській та Івано-Франківській областях – 4 викрадення на регіон.

Останні новини:  Apple Car скасовано на користь ШІ

викрадення автоТипи та Бренди Транспортних Засобів

У минулому році автомобілі частіше за все ставали об’єктом викрадень – 59%, а вантажівки – 15%, і мопеди найменше – менше 1%.

Серед викрадених автомобілів найпопулярнішими брендами серед злочинців були VAZ, GAZ, Volkswagen, Renault і Hyundai. Ці дані надають інформацію про еволюцію ландшафту викрадень автомобілів, вказуючи на повернення до попередньої військової епохи, хоча й з регіональними варіаціями.

avtosota.com

Останні новини:  Infiniti показала перші фото нового QX80